14 грудня 2018, Пт. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Метель?

1. Метель – найбільш розривний проект в історії сучасної української панк-сцени.
2. Концерт групи – єдиний шанс на всі 100% виплеснути максимум енергії та отримати потужну «відповідь».
3. Ян Блок і його команда обов'язково підготують декілька крутих сюрпризів для фанів: ти не зможеш пропустити таке.

14 грудня клуб Bingo і сотні фанів виявляться в абсолютної владі "Метели" – найпопулярнішого і безкомпромісного панк-рок колективу столиці. Буде кружляти, обдавати холодком і знову обпалювати – емоцій і запалу вистачить на всіх. Ти повинен бути!

У травні хлопці презентували в Києві свій новий альбом і ось вже рвуться на сцену з ще більш крутою програмою. Звучатимуть усі хіти з «Верховода» і «Танцев в Черном Куполе», а також не обійдеться без довгоочікуваних новинок. І все це вживу. Чекаємо!

Свої перші експансії на широку аудиторію "Метель", як і годиться всім феноменам сучасної музичної сцени, здійснювали, викладаючи власні творіння в соцмережах. Лід грунтовно рушив, коли за колектив серйозно взявся маститий продюсер Юрій Бардаш (Гриби, лейбл Kruzheva Music). У результаті тексти Яна Блока, натхненного творчістю Єгора Лєтова, стали загальним надбанням. А дебютний кліп на пісню «Я был там, где не был ты» за рік в мережі переглянули понад півмільйона людей.

Зустрічай стару школу і насичуйся тим, що самі хлопці називають «нео-хой». Зустріч обіцяє бути епічною! Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати