14 грудня 2018, Пт. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Метель?

1. Метель – найбільш розривний проект в історії сучасної української панк-сцени.
2. Концерт групи – єдиний шанс на всі 100% виплеснути максимум енергії та отримати потужну «відповідь».
3. Ян Блок і його команда обов'язково підготують декілька крутих сюрпризів для фанів: ти не зможеш пропустити таке.

14 грудня клуб Bingo і сотні фанів виявляться в абсолютної владі "Метели" – найпопулярнішого і безкомпромісного панк-рок колективу столиці. Буде кружляти, обдавати холодком і знову обпалювати – емоцій і запалу вистачить на всіх. Ти повинен бути!

У травні хлопці презентували в Києві свій новий альбом і ось вже рвуться на сцену з ще більш крутою програмою. Звучатимуть усі хіти з «Верховода» і «Танцев в Черном Куполе», а також не обійдеться без довгоочікуваних новинок. І все це вживу. Чекаємо!

Свої перші експансії на широку аудиторію "Метель", як і годиться всім феноменам сучасної музичної сцени, здійснювали, викладаючи власні творіння в соцмережах. Лід грунтовно рушив, коли за колектив серйозно взявся маститий продюсер Юрій Бардаш (Гриби, лейбл Kruzheva Music). У результаті тексти Яна Блока, натхненного творчістю Єгора Лєтова, стали загальним надбанням. А дебютний кліп на пісню «Я был там, где не был ты» за рік в мережі переглянули понад півмільйона людей.

Зустрічай стару школу і насичуйся тим, що самі хлопці називають «нео-хой». Зустріч обіцяє бути епічною! Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019