Michael Gira

31 жовтня 2019, Чт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 780 грн.
від 780 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Michael Gira?

1. Особисто зустрітися з одним із найвпливовіших музикантів сучасності.
2. Поринути в приголомшливу атмосферу акустичного концерту.
3. Насолодитися авторським стилем музиканта.

До Києва їде Майкл Джира (Swans) з сольним концертом!

Майкл Джира – одне з найгучніших імен у музиці, не лише у переносному значенні, а й у прямому – його гурт Swans справедливо вважається чи не найгучнішим гуртом у світі. Однак цього разу ми почуємо Майкла зовсім інакшим – на сцені буде лише він та гітара, а концерт відбудеться 31 жовтня в київському Caribbean Club.

Це вже не перший тур Майкла як сольного артиста. Однак акустичні концерти для нього досі є щоразу новим досвідом.

«Сидіти самому на сцені зі шматом мертвого дерева з дротами і чути власний голос – це складна задача, яку я поставив перед собою багато років тому, намагаючись опанувати саму суть, що проходить крізь музику, її найпростіші значення. Здається, у мене почало непогано виходити. Я граю на гітарі по-своєму. Я так і не навчився грати на гітарі так, як прийнято, і навіть не збираюся. З таким же успіхом я міг би просто стукати каменем об камінь. Це так само є контекстом для голосу і слів, і так само, як у музиці Swans, коли всі елементи (відомі і неосяжні) об'єднаються, це може призвести до чогось за власними межами, а я з задоволенням подорожую туди: куди-небудь. Сподіваюся, ми там побачимося», – каже Майкл Джира.

У програмі – сольне виконання пісень Swans та Angels of Light, за словами оригінального члена Swans Нормана Вестберга, у дусі «готичного Джонні Кеша». До речі, саме Норман Вестберг і його гітара з кінематографічною інструментальною програмою стануть спеціальними гостями концерту.