MICHAEL JACKSON. Official Tribute Sergio Cortes

28 лютого 2020, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!
Пані та панове! Ми раді представити Вам дійсно унікальну подію, яка не має аналогів в світі: шоу програму єдиного офіційного двійника легендарного Майкла Джексона - Sergio Cortes.

Sergio Cortes - відомий іспанський артист, імперсонатор легендарного і всіма улюбленого Майкла Джексона. Це єдиний офіційний двійник легендарного артиста, який працював разом з легендою! Це абсолютний факт: Серхіо і Майкл були знайомі за життя легендарного артиста, а сам Серхіо нерідко виступав в ролі дублера короля поп-сцени.

Шоу від Sergio Cortes кардинально відрізняється від всіх альтернативних триб'ют шоу короля поп сцени, саме завдяки абсолютно ідентичній зовнішності артиста, а так само унікальною подібністю голосу, який без сумнівів викличе справжні «мурашки» навіть у самого вибагливого глядача, що вже говорити про хореографію, костюми, і, звичайно, живий звук.

Ви буквально поринете з головою в справжню "джексоновську" атмосферу. Ідентична зовнішність, ідентичний живий голос, оригінальні костюми - повне занурення в світ легендарного Майкла Джексона!

Переконайтеся в цьому самі і пориньте у світ безсмертної легенди, а ми гарантуємо вам приголомшливу атмосферу унікального триб'ют-шоу легендарного Майкла Джексона.

MICHAEL JACKSON. Official Tribute Sergio Cortes в Києві! Чекаємо вас 2020-02-28 о 19:00 на майданчику МЦКМ ПУ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете купити квитки на MICHAEL JACKSON. Official Tribute Sergio Cortes на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).