MICHAEL JACKSON. Official Tribute Sergio Cortes

28 лютого 2020, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!
Пані та панове! Ми раді представити Вам дійсно унікальну подію, яка не має аналогів в світі: шоу програму єдиного офіційного двійника легендарного Майкла Джексона - Sergio Cortes.

Sergio Cortes - відомий іспанський артист, імперсонатор легендарного і всіма улюбленого Майкла Джексона. Це єдиний офіційний двійник легендарного артиста, який працював разом з легендою! Це абсолютний факт: Серхіо і Майкл були знайомі за життя легендарного артиста, а сам Серхіо нерідко виступав в ролі дублера короля поп-сцени.

Шоу від Sergio Cortes кардинально відрізняється від всіх альтернативних триб'ют шоу короля поп сцени, саме завдяки абсолютно ідентичній зовнішності артиста, а так само унікальною подібністю голосу, який без сумнівів викличе справжні «мурашки» навіть у самого вибагливого глядача, що вже говорити про хореографію, костюми, і, звичайно, живий звук.

Ви буквально поринете з головою в справжню "джексоновську" атмосферу. Ідентична зовнішність, ідентичний живий голос, оригінальні костюми - повне занурення в світ легендарного Майкла Джексона!

Переконайтеся в цьому самі і пориньте у світ безсмертної легенди, а ми гарантуємо вам приголомшливу атмосферу унікального триб'ют-шоу легендарного Майкла Джексона.

MICHAEL JACKSON. Official Tribute Sergio Cortes в Києві! Чекаємо вас 2020-02-28 о 19:00 на майданчику МЦКМ ПУ (Жовтневий палац), Київ.
Ви можете купити квитки на MICHAEL JACKSON. Official Tribute Sergio Cortes на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати