4 вересня 2019, Ср. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

MІДОРІ у Києві - фото №1 picture
MІДОРІ у Києві - фото №2 picture
MІДОРІ у Києві - фото №3 picture
MІДОРІ у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України

Іван Остапович – дириґент (Україна)

Мідорі – скрипка (США)

Орест Смовж – скрипка (Україна-США)

Всеукраїнський тур за участі скрипкової легенди Мідорі! Глибина, блиск, емоційність та неперевершена техніка! Улюблена всіма класика та твори сучасних українських композиторів. Лише по одному виступу у Львові, Києві та Одесі. Не пропустіть!

Мідорі (повне ім’я Мідорі Ґото) – феноменальний приклад того, як зірка вундеркінда не тільки не згасла із часом, а й щороку світить усе яскравіше. Вона народилася в Японії. Почала грати на скрипці у три роки, в 11 підкорила Нью-Йоркську філармонію і вже понад 35 років їй аплодують стоячи найпрестижніші концертні зали світу.

Вона виступала з багатьма іншими симфонічними оркестрами Лондона, Чикаго, Бостона, Сан-Франциско, філармонічними оркестрами Берліна, Відня, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Санкт-Петербурга. Співпрацювала з такими видатними музикантами, як Клаудіо Аббадо, Леонард Бернштейн, Крістоф Ешенбах, Марісс Янсонс, Пааво Ярві, Йо-Йо Ма, Сюзанна Мелккі, Менахем Преслер і Мстислав Ростропович.

Хто бачив принаймні раз щиру, емоційну, досконалу гру мініатюрної японки, той ніколи цього не забуде.

Мідорі вважає, що в усіх людей на землі є право на музику, незалежно від їхнього віку, кольору шкіри, платоспроможності, місця проживання та соціального стану. Скрипалька підкорює не лише своїм досконалим виконанням, але і величезною працею у сфері просвітництва, викладання. Недарма у вересні 2007 року вона була призначена Посланцем миру ООН.

У вересні 2019 року Мідорі здійснить Всеукраїнський тур разом з українським скрипалем, своїм учнем Орестом Смовжем. 2 вересня разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича Мідорі та Орест Смовж гратимуть у Львівському органному залі. 4 вересня відбудеться концерт у Києві разом із Державним естрадно-симфонічним оркестром України, яким дириґуватиме також Іван Остапович. 6 вересня скрипалі гратимуть в Одесі з Одеським філармонійним оркестром під дириґуванням Хобарта Ерла.

У програмі – шедеври Людвіґа ван Бетховена, а також нові твори наших сучасників – Олега Безбородька та Івана Остаповича.

Олег Безбородько – Концерт для скрипки з оркестром

Іван Остапович – “Пісні кохання” для струнних

Людвіг ван Бетховен – Два романси для скрипки з оркестром

Людвіг ван Бетховен – Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор

Докладно про учасників туру

Львів’янин Орест Смовж – один із найвіртуозніших українських скрипалів, який, до того ж, активно промотує класичну музику в Україні і за її межами.

Випускник Національної музичної академії України ім. П. Чайковського та Yong Siew Toh Conservatory of Music в Сінгапурі, навчався у Thornton School of Music (США), а зараз проходить курс Graduate Performance Diploma в Peabody Institute у Балтиморі (США). Переможець міжнародного конкурсу ім. Т. Вронського (Варшава, 2015). Смовж концертує в Європі, Азії, Штатах, Австралії. Він є співзасновником ряду фестивалів та мистецьких проектів.

Іван Остапович – дириґент, композитор, керівник Львівського органного залу. Співзасновник Громадської організації Collegium Management, яка займається промоцією та популяризацією української академічної музики. Втілив не один десяток проектів та фестивалів класичної музики у Львові та інших містах України.

Kyiv Fantastic Orchestra / Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр

Заснований у 1979 році як перший і єдиний професійний колектив України, що від самого початку демонструє стильове розмаїття репертуару – класика, якісна популярна музика, джаз, мюзикл.

Сьогодні це відомий в Україні та поза її межами колектив з довгою історією зіркових виступів – оркестр неодноразово гастролював Нідерландами, Італією, Швейцарією, Іспанією, Німеччиною, Південною Кореєю, Францією, Польщею та Україною; співпрацював з видатними диригентами та світовими зірками (Тарас Криса, Мішель Легран, Хосе Каррерас, Монсеррат Кабальє, Сумі Йо, Алессандро Саффіна, Андрій Бондаренко тощо).


Схожі події

STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 350 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 1149 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати