Михайло Єфремов. пан Хороший

23 листопада 2020, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 590 грн.
від 590 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на 23 листопада. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: ФОП Безлюда, контакт [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ?

1. Отримати відповіді на актуальні питання сучасності.
2. Блискуча акторська гра.
3. Це відмінний подарунок собі і своїм близьким.

ВИСТАВА «ПАН ХОРОШИЙ» В КИЄВІ

23 листопада на сцені МЦКМ (Жовтневий палац) глядачів чекає абсолютно новий формат класичного твору «Пан хороший» з Михайлом Єфремовим у головній ролі. Проект «Пан хороший» - це продовження відомого твору «Громадянин поет». Ці постановки є варіаціями віршів поетів-класиків в неймовірному виконанні Михайла Єфремова. Нова програма - це своєрідна відповідь «Пана хорошого» на актуальні питання сучасності.

З плином часу життя надасть ще масу нових ідей і сюжетів для автора проекту «Пан хороший». Даний проект і його програма в жанрі «ньюзікл» оновлюється з кожним концертом, тому актуальності «Пан хороший» ніколи не втратить. Головним «Громадянином» виступить Михайло Єфремов, в презентації не потребує.

Цікавий формат вистави у форматі «живого» спілкування з глядачами зробить ваш вечір незабутній.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «ПАН ХОРОШИЙ»?

Ви можете купити найкращі квитки на виставу «Пан хороший», онлайн на Concert.ua. Ви можете забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі або оформити доставку кур'єром. Поспішайте придбати кращі місця.