Михайло Шац. Cтендап

27 вересня 2019, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 490 грн.
від 490 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на стендап-шоу Михайла Шаца «Шац і МАТ»?

1. Відбірні жарти від динозавра гумору.
2. Цілий вечір відмінного настрою.
3. Кращий спосіб провести час в колі друзів.

27 вересня в Caribbean Club – приголомшливий Михайло Шац зі своїм стендап-шоу «Шац і МАТ».

Знаменитий гуморист, представник гумористичного Олімпу, повертається до Києва, щоб подарувати всім приголомшливий вечір. Жартувати блискучий автор буде про все - сім'ю та батьківство, тренди і підлітків, про все, що може хвилювати сучасну людину. І спробуйте здогадатися: що там буде правда, а що вигадка!

«Шац і МАТ» - це:
- ефектне шоу з елементами театрального дійства;
- свіжі жарти у фірмовому стилі Михайла;
- міцне слівце в інтелігентній подачі.

Михайло Шац – відома особистість у світі телебачення і шоу-бізнесу. Він веде популярні гумористичні програми та онлайн-проекти: «О.С.П.-студія», «Хороші жарти», «Слава Богу, ти прийшов». Публіка напам'ять знає багато яскравих фраз гумориста, любить мініатюри з його участю.

У автора накопичилося кілька валіз жартів, якими неможливо не ділитися з аудиторією. Тому хапайте друзів і великою компанією на шоу Михайла Шаца!

Побачимося!

Схожі події

Ліга Сміху. 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Різдвяний стендап: Гарік Оганисян 11 січня 20:00, Сб Різдвяний стендап: Гарік Оганисян Київ, Зал Театральний готелю "Турист" від 200 грн. Різдвяний стендап: Гарік Оганисян Вже не хочу 11 січня Різдвяний стендап: Гарік Оганисян Зал Театральний готелю "Турист" Придбати Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК 20 грудня 20:00, Пт Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Вже не хочу 20 грудня Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Будинок Кіно Придбати Вечірній квартал. Новорічна Програма 50% на другий 25 грудня 19:00, Ср Вечірній квартал. Новорічна Програма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 600 грн. Вечірній квартал. Новорічна Програма Вже не хочу 25 грудня Вечірній квартал. Новорічна Програма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати