Михайло Шац

24 вересня 2019, Вт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на стендап-шоу Михайла Шаца «Шац і МАТ»?

1. Відбірні жарти від динозавра гумору.
2. Цілий вечір відмінного настрою.
3. Кращий спосіб провести час в колі друзів.

24 вересня в Одеській філармонії - приголомшливий Михайло Шац зі своїм стендап-шоу «Шац і МАТ». НЕ пропустіть!

Знаменитий гуморист, представник гумористичного Олімпу, приїде в Одесу, щоб подарувати всім приголомшливий вечір. Жартувати блискучий автор буде про все - сім'ю та батьківство, про тренди і підлітків, про все, що може хвилювати сучасну людину. І спробуйте здогадатися: що там буде правда, а що - вигадка!

«Шац і МАТ» - це:
- ефектне шоу з елементами театрального дійства;
- свіжі жарти в фірмовому стилі Михайла;
- міцне слівце в інтелігентній подачі.

Михайло Шац - відома особистість у світі телебачення і шоу-бізнесу. Він веде популярні гумористичні програми та онлайн-проекти: «О.С.П.-студія», «Хороші жарти», «Слава Богу, ти прийшов». Публіка напам'ять пам'ятає багато яскравих фрази гумориста, любить мініатюри з його участю.

У автора накопичилося кілька валіз жартів, якими неможливо не ділитися з аудиторією. Тому хапайте в оберемок друзів і великою компанією - на шоу Михайла Шаца!

Побачимося!

Схожі події

Тітка Чарлея 16 липня 20:00, Чт Тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. Тітка Чарлея Вже не хочу 16 липня Тітка Чарлея Літній театр Придбати Головне, коли 17 липня 19:00, Пт Головне, коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне, коли Вже не хочу 17 липня Головне, коли Театр на Чайній Придбати Дооовга імпровізація Воробушка 16 липня 19:30, Чт Дооовга імпровізація Воробушка Київ, ЮБК від 300 грн. Дооовга імпровізація Воробушка Вже не хочу 16 липня Дооовга імпровізація Воробушка ЮБК Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати