Михайло Жванецький

7 листопада 2019, Чт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 649 грн.
від 649 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виступ Михайла Жванецького?

1. Михайло Жванецький - живий класик.
2. Насолодитися одеським гумором з перших вуст.
3. Побувати на презентації нової програми віртуоза слова.

У Театрі музкомедії 7 листопада відомий письменник, геніальний майстер слова і просто одесит з великої літери Михайло Жванецький представить свою нову програму!

Михайла Жванецького не потрібно представляти. Він - класик гумору і сатири. Письменник, виконавець своїх літературних творів, телеведучий, кіносценарист, актор ... Талановита людина талановита в усьому - стовідсоткова фраза про нього.

Він повинен був працювати інженером-механіком підйомно-транспортного устаткування портів. І навіть деякий час був їм. Але доля розпорядилася інакше, на радість мільйонів, яких Михайло Жванецький не втомлюється смішити до сліз.

Знакове знайомство в 1963 році з Аркадієм Райкіним перевернуло все його життя. І ось вже через 5 років телеглядачі почули перші мініатюри сатирика - "Авас", "Століття техніки", "Дефіцит". За словами Райкіна, в Жванецького його підкорили літературний дар, парадоксальність і гострота відчуття життя, вміння вловлювати фантастичність дійсності, здатність передати текстом різноманіття розмовної мови. Ці ж якості захоплюють вже багато років і всіх шанувальників творчості гумориста.

Цього року справжньому сатирикові-інтелектуала виповнилося 84 роки. Але він продовжує радувати нас своїми новими творами.