Михайло Казінік на Біс. Концерт для дітей та їхніх батьків

31 жовтня 2019, Чт. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Эксперт Нобелівського концерту Михайло Казінік проведе в Києві концент для дітей та їхніх батьків «Черівні пригоди музики», на БІС.

Відомий на весь світ музикознавець, іскуствознавець, педагог, музикант Михайло Казінік, який вперше привіз до України свою программу для дітей та їхніх батьків в Лютому 2019 року, викликав ажіотаж не тільки серед шанувальників творчості одного з найерудованіших людей нашого часу, але й серед людей які досі не були знайомі з його творчістю.

Напередодні Нового року квитки на два концерти для дітей та їхніх батьків «Чарівні пригоди музики», розлетілися за 14 днів, тому у зв’язку з аншлагами та численними проханнями від маленьких та дорослих глядачів, Михайло Казінік дасть концерт на БІС для дітей та їхніх батьків 31 Жовтря о 19:00 в Національній Музичній Академії ім. П.І.Чайковського (Консерваторія)

Дивовижні історії, об'єднанні словом і музикою. Ми з дітьми зустрінемо чарівників-музикантів і дива розпочнуться, а батьки зрозуміють, що вони народили геніальних дітей.

Музика - шалено цікава, вона щомиті розповідає про щось дуже важливе, загадує загадки, посміхається. Потрібно тільки знайти ключик і відчинити двері.

Михайло Казіник розповість дітям і їх батькам про музичні секрети.

У програмі також візьмуть участь Борис Казінік (скрипка, Швеція) та В'ячеслав Зубков (фортепіано, Польща).

Михайло Казінік - дивовижна людина тире театр, філармонія і консерваторія в одній особі, наділений не тільки блискучими акторськими здібностями, бурхливим темпераментом і істинно енциклопедичними знаннями, він сам, перш за все, музикант - піаніст і скрипаль.

Казінік трактує музику і цієї ж миті виконує її.

Він філософ, педагог, мистецтвознавець, письменник, поет, режисер, викладач Драматичного інституту Стокгольма і Вищої школи бізнесу Скандинавії, експерт Нобелівського концерту, пристрасний просвітитель. Він буквально виборює право класичної музики на доступне, осмислене та існування в сучасному житті. Він не розповідає біографії композиторів - дає лише ключі до розуміння творчості кожного з них. Він по-іншому трактує звичні речі і руйнує стереотипи.

Ведучий музичних передач на радіо SBS в Австралії. Спільно з режисером Наталею Кугашовой створив цикл з 24 фільмів "У вільному польоті або ad libitum ", присвячених світовій музичній культурі. Автор книги "Таємниці геніїв" або "книга для людей з ще не втраченою генетичною пам'яттю ".

Михайло Казінік веде велику просвітницьку роботу і в країнах колишньогот СНД. Його концерти, зустрічі, майстер-класи, школи в Росії, Білорусії,Україна, Латвії та інших країнах користуються колосальною популярністю. Як він говорить про себе: моє завдання - духовно налаштувати людину на ту хвилю, на те випромінювання, яке виходить від творінь мистецтва: поезії, музики,літератури ... Будь-яке велике мистецтво - це передавач, а людина, яка не налаштована на його частоту, - зіпсований приймач. Я його ремонтую.)

"Що є Творіння Мистецтва?" - каже Михайло Казінік, - "Це колосальні божественні вібрації, що володіють величезною силою для тих, хто пропускає їх через себе, через свій організм, нервову систему, свій інтелект і мислення.

Що таке твір мистецтва? - це перш за все багаторівнева система каналів, де на першому етапі відбувається ілюстративний сприйняття твори, як у більшості людей, а для тих, хто досягає більш глибинні - другий, третій, четвертий рівні, відкривається новий світ, складний, глибокий, справжній світ нашої душі.