24-pay-mark Created with Sketch.

Михайло Кукуюк. Гурт Мотлох

30 липня 2023, нд. 18:00-18:00
Docker-G Pub Київ, Ігорівська 13/5
від 175 ₴
від 175 ₴

Про подiю

Концерт Михайла Кукуюка та гурту Мотлох у Києві відбудеться в Docker-G Pub.

Чому варто піти на концерт Михайла Кукуюка та гурту Мотлох у Києві?

  1. Зірковий актор театру та кіно у новому амплуа.
  2. Нові шедевральні вірші та пісні у потужній концертній програмі.
  3. Хвиля емоцій, що збиває з ніг.

Концерт Михайла Кукуюка та гурту Мотлох у Києві

Михайло Кукуюк – яскравий актор українського театру та кіно, відомий зйомками у фільмах «Свінгери», «Наші Котики», «Козаки. Абсолютно брехлива історія». А тепер Михайло розкрив публіці іще один яскравий талант. Він пише вірші та пісні в оригінальному форматі, завдяки якому за автором закріпилося звання українського поета-панка. Гурт Мотлох – крута музична формація, що у тандемі з Михайлом створює дещо unbelievable.

Безмежно харизматичний артист та розривний бенд на сцені Docker-G Pub

Готуйтеся відключатися від реальності та запускати у свою відомість справжній краш від Михайла Кукуюка та гурту Мотлох! Спільні виступи маестро та музикантів вражають навіть досвідчених глядачів, а якщо ви вперше плануєте зайти у цю воду, вам можна тільки позаздрити: таких емоцій та вражень годі вже й сподіватися! Цього вечора ви зможете посмакувати новими віршами й піснями, а також зарядитися шаленою дозою позитиву. Творчість для дорослих, без будь-якої цензури – тільки так, бо ж інакше то вже буде не Кукуюк. Чекаємо на вас!

ℹ️ Корисна інформація:


🧸 Дітям безкоштовно до 10 років без надання окремого місця
✅ Вікових обмежень не передбачено
⌚️ Тривалість: 90-150 хвилин
🛡️У випадку повітряної тривоги концерт не призупиняється, майданчик є безпечним.

Де купити квитки на концерт Михайла Кукуюка та гурту Мотлох у Києві?

Просто зараз можна замовити квитки онлайн на Concert.ua. Поспішайте: квитки будуть дорожчати.

Схожі події

АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ПК Шинник Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 06.04, 07.04 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ Черкаси , ПК «Дружба народів» від 550 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 06.04, 07.04 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ ПК «Дружба народів» Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 750 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 750 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати