Мій номер. Бабин Яр

14 вересня 2020, Пн. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вистава виконується студентами третього курсу Київського університету культури майстерні Стаса Жиркова та Ксенії Ромашенко

В рамках проекту OPEN_MIND_СТУДЕНТ, що дозволяє студентам творчіх вишів спробувати свої сили на професійній сцені.

Проект ініційовано Ксенією Ромашенко в 2014 року

Ця вистава сплетена з реальних історій людей нині живих та вже давно померлих. Листи, протоколи, записи щоденників – ось документальна основа вистави. Це спроба зрозуміти, що являє собою війна. Чи є місце людяності, любові та співчуттю у великому горі? В який момент одні розумні істоти перестають вважати інших людьми? Які наслідки має безкарність?

«Кожен буде відповідати за своє бажання розпочати нову війну. Кожен день нам нагадують, що ми ще нічого не знаємо. Кожну хвилину всі дорослі цього світу відповідають за все. Всі дорослі цього світу вирішують, як правильно вбивати, ґвалтувати, приймати наркотики, давати хабарі, не народжувати дітей і розпочинати нові війни. Кожен день всі дорослі цього світу роблять все, щоб наше покоління було останнім на цій землі, щоб не залишилось ані повітря, ані води.

Кожен день ви нагадуєте нам, що ми ще малі, що ми ще нічого не знаємо і не розуміємо, що нічого не вміємо і не хочемо. Кожен день ви ображаєте нас своєю всесвітньою байдужістю! Все це кожен день робите ви, ті хто думає, що фіналу немає, але кожні 5, 10, 15, 20, 50 років ми знов говоримо те саме: іде війна. І кожному з вас за це ми хочемо сказати.....»