Михайло Грицкан

від 140 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

МИХАЙЛО ГРИЦКАН запрошує чернігівців на концерт “ОБІЙМУ”!

У вівторок, 15 жовтня о 19:00, у чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка (проспект Миру, 23) в рамках Всеукраїнського туру відбудеться довгоочікуваний концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана з новою програмою “Обійму” у супроводі музичного колективу Grand.

Михайло Грицкан - улюбленець жінок та свій серед чоловіків. Унікальний тембр та харизма виділяє Михайла серед українських виконавців, доказом цього є перші сходинки у хіт-парадах найпопулярніших радіостанцій країни.

Своїми піснями музикант розпалює серця, а голосом доторкається до найпотаємнішого - до душі! Кожна пісня співака - це особиста історія з непідробними емоціями та справжніми почуттями.

«Дорогі чернігівці, я з великим задоволенням заспіваю для вас свої найкращі пісні! До зустрічі, мої дорогі! Всіх запрошую і всіх обійму!!!» - запрошує Михайло.

15 жовтня на вас чекає просто неймовірний концерт з голосом, який візьме вас у полон і вже ніколи не відпустить - голосом Михайла Грицкана!