Світ очима Воробушка

15 грудня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №1 Світ очима Воробушка у Дніпрі
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №2 Світ очима Воробушка у Дніпрі афіша
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №3 Світ очима Воробушка у Дніпрі квитки
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №4 Світ очима Воробушка у Дніпрі на concert.ua
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №5 Світ очима Воробушка у Дніпрі фото
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №6 Світ очима Воробушка у Дніпрі піти

Про подiю

Інародний театр абсурду Воробушек 15 грудня покаже в Дніпрі своє найпотужніше шоу - «Світ очима Воробушка»

Якщо десятихвилинні виступи Воробушка на Лізі Сміху підривали тобі мозок - тут ти взірвешся повністю. Воробушек в повному форматі і повністю за своїми правилами, з десятками персонажів, танцями, стріляниною з картонного зброї за реальною Годзіллую, бійками, падіннями, зціленнями і Вакарчуком, які приймають ванну, конем, який грабує банк, в якому охоронець теж кінь, і багато чого іншого і третього, і сотого.
Саме з «Світу очима Воробушка» варто почати знайомство з цим театром - тут Воробушек постає у всій красі. «Світом очима Воробушка» варто продовжувати знайомство з цим театром, якщо ти вже бував на інших їх шоу - воно ще феєричніше. На «Світ очима Воробушка» варто сходити і повторно, для профілактики.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 03 вересня 20:00, Чт Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 500 грн. Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Вже не хочу 03 вересня Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати