Світ очима Воробушка

15 грудня 2019, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №1 Світ очима Воробушка у Дніпрі
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №2 Світ очима Воробушка у Дніпрі афіша
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №3 Світ очима Воробушка у Дніпрі квитки
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №4 Світ очима Воробушка у Дніпрі на concert.ua
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №5 Світ очима Воробушка у Дніпрі фото
Світ очима Воробушка у Дніпрі - фото №6 Світ очима Воробушка у Дніпрі піти

Про подiю

Інародний театр абсурду Воробушек 15 грудня покаже в Дніпрі своє найпотужніше шоу - «Світ очима Воробушка»

Якщо десятихвилинні виступи Воробушка на Лізі Сміху підривали тобі мозок - тут ти взірвешся повністю. Воробушек в повному форматі і повністю за своїми правилами, з десятками персонажів, танцями, стріляниною з картонного зброї за реальною Годзіллую, бійками, падіннями, зціленнями і Вакарчуком, які приймають ванну, конем, який грабує банк, в якому охоронець теж кінь, і багато чого іншого і третього, і сотого.
Саме з «Світу очима Воробушка» варто почати знайомство з цим театром - тут Воробушек постає у всій красі. «Світом очима Воробушка» варто продовжувати знайомство з цим театром, якщо ти вже бував на інших їх шоу - воно ще феєричніше. На «Світ очима Воробушка» варто сходити і повторно, для профілактики.

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Ліга Сміху. 50% на другий 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 6 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 22.12 - 06.01.2020 Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії 50% на другий 17 грудня 19:00, Вт Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії Чернігів, Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка від 120 грн. Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії Вже не хочу 17 грудня Ніч перед Різдвом. Гастролі Одеського театру Музкомедії Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати