Світ Очима Воробушка

19 грудня 2018, Ср. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №1 Світ Очима Воробушка у Харкові
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №2 Світ Очима Воробушка у Харкові афіша
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №3 Світ Очима Воробушка у Харкові квитки
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №4 Світ Очима Воробушка у Харкові на concert.ua
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №5 Світ Очима Воробушка у Харкові фото

Про подiю

Найпотужніший постріл театру - шоу «Світ Очима Воробушка»

Перша, канонічна вистава Воробушка. Класика, яку потрібно знати. Вистава є набором сюрреалістичних, незвичайних, дивних і рутинних скетчів, які пов'язані між собою настільки тонко, що відразу і не видно, але потім... ого!

Світ Очима Воробушка - це прекрасне місце, щоб провести день якось інакше. Чудове шоу, щоб розвіяти ним зимову нудьгу. Шикарні хлопці на сцені, щоб полюбити і виїхати в муках до Чернігова

Комедійне абсурдне шоу, ніяких жартів з соціальних мереж, нічого буденного і політичного, лише чистий експериментальний гумор, який більше не знайдеш на просторах і морях. Описувати можна вічно і нескінченно, але безглуздо - це потрібно просто побачити.

Буде міць! Усі покрутимо крилами. Усі. Покрутимо. Крилами. Гей, ти! Усі. Крутимо. Крилами. Негайно. Крути крилом, кому кажу! (Шоу підходить для мовчазних дітей).

Схожі події

Жизель 23 серпня 18:30, Пт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 23 серпня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» 22 серпня 19:00, Чт ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Одеса, Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько від 150 грн. ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Вже не хочу 22 серпня ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько Придбати Севільський цирульник 20 серпня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 20 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Сільва 19 серпня 18:30, Пн Сільва Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Сільва Вже не хочу 19 серпня Сільва Театр музкомедії Придбати