Світ Очима Воробушка

19 грудня 2018, Ср. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №1 Світ Очима Воробушка у Харкові
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №2 Світ Очима Воробушка у Харкові афіша
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №3 Світ Очима Воробушка у Харкові квитки
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №4 Світ Очима Воробушка у Харкові на concert.ua
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №5 Світ Очима Воробушка у Харкові фото

Про подiю

Найпотужніший постріл театру - шоу «Світ Очима Воробушка»

Перша, канонічна вистава Воробушка. Класика, яку потрібно знати. Вистава є набором сюрреалістичних, незвичайних, дивних і рутинних скетчів, які пов'язані між собою настільки тонко, що відразу і не видно, але потім... ого!

Світ Очима Воробушка - це прекрасне місце, щоб провести день якось інакше. Чудове шоу, щоб розвіяти ним зимову нудьгу. Шикарні хлопці на сцені, щоб полюбити і виїхати в муках до Чернігова

Комедійне абсурдне шоу, ніяких жартів з соціальних мереж, нічого буденного і політичного, лише чистий експериментальний гумор, який більше не знайдеш на просторах і морях. Описувати можна вічно і нескінченно, але безглуздо - це потрібно просто побачити.

Буде міць! Усі покрутимо крилами. Усі. Покрутимо. Крилами. Гей, ти! Усі. Крутимо. Крилами. Негайно. Крути крилом, кому кажу! (Шоу підходить для мовчазних дітей).

Схожі події

Дівич-вечір новая дата 02 жовтня 19:00, Пт Дівич-вечір Київ, Центральний будинок офіцерів від 220 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 02 жовтня Дівич-вечір Центральний будинок офіцерів Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020 Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана подію перенесено 02 червня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Вже не хочу 02 червня Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 5 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 3.07 - 07.07.2020