Світ Очима Воробушка

19 грудня 2018, Ср. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №1 Світ Очима Воробушка у Харкові
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №2 Світ Очима Воробушка у Харкові афіша
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №3 Світ Очима Воробушка у Харкові квитки
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №4 Світ Очима Воробушка у Харкові на concert.ua
Світ Очима Воробушка у Харкові - фото №5 Світ Очима Воробушка у Харкові фото

Про подiю

Найпотужніший постріл театру - шоу «Світ Очима Воробушка»

Перша, канонічна вистава Воробушка. Класика, яку потрібно знати. Вистава є набором сюрреалістичних, незвичайних, дивних і рутинних скетчів, які пов'язані між собою настільки тонко, що відразу і не видно, але потім... ого!

Світ Очима Воробушка - це прекрасне місце, щоб провести день якось інакше. Чудове шоу, щоб розвіяти ним зимову нудьгу. Шикарні хлопці на сцені, щоб полюбити і виїхати в муках до Чернігова

Комедійне абсурдне шоу, ніяких жартів з соціальних мереж, нічого буденного і політичного, лише чистий експериментальний гумор, який більше не знайдеш на просторах і морях. Описувати можна вічно і нескінченно, але безглуздо - це потрібно просто побачити.

Буде міць! Усі покрутимо крилами. Усі. Покрутимо. Крилами. Гей, ти! Усі. Крутимо. Крилами. Негайно. Крути крилом, кому кажу! (Шоу підходить для мовчазних дітей).

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Добро Добро Халва 09 квітня 19:00, Вт Добро Добро Халва Львів, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки від 200 грн. Добро Добро Халва Вже не хочу 09 квітня Добро Добро Халва Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки Придбати