Світ Очима Воробушка

18 жовтня 2020, Нд. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Подію перенесено з 3 квітня на 18 жовтня.

Звернення організатора:
Новая дата события - 18 октбяря.
Все ранее купленные билеты остаются актуальными.
Мы начнем обрабатывать заявки на возврат билетов после окончания карантина. Простите, за предоставленные неудобства и рассчитываем на ваше понимание.
#stayhome

Організатор: icecream promo https://www.facebook.com/icecreampromo, Инародный театр абсурда Воробушек https://www.facebook.com/vorobushekofficial

Інародний театр абсурду Воробушек 3 квітня покаже в Києві своє найпотужніше шоу - «Світ очима Воробушка»

Якщо десятихвилинні виступи Воробушка на Лізі Сміху підривали тобі мозок - тут ти взірвешся повністю. Воробушек в повному форматі і повністю за своїми правилами, з десятками персонажів, танцями, стріляниною з картонного зброї за реальною Годзіллую, бійками, падіннями, зціленнями і Вакарчуком, які приймають ванну, конем, який грабує банк, в якому охоронець теж кінь, і багато чого іншого і третього, і сотого.
Саме з «Світу очима Воробушка» варто почати знайомство з цим театром - тут Воробушек постає у всій красі. «Світом очима Воробушка» варто продовжувати знайомство з цим театром, якщо ти вже бував на інших їх шоу - воно ще феєричніше. На «Світ очима Воробушка» варто сходити і повторно, для профілактики.