14 жовтня 2019, Пн. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1250 грн.
від 1250 грн.
Обрати квиток

Галерея

MIRABAI CEIBA у Києві - фото №1 MIRABAI CEIBA у Києві
MIRABAI CEIBA у Києві - фото №2 MIRABAI CEIBA у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт ЗВУК ДУШІ.MIRABAI CEIBA?

1. Стиль Мірабал Сейба - унікальний: він милозвучно об'єднує стародавні традиції йоги і культуру американських індіанців.
2. Музика, яка звільняє и наповнює одночасно.
3. На концертах Мірабал Сейба кожен гість не тільки переживає відчуття своєї внутрішньої гармонії, рівноваги і центрування, а й абсолютного єднання зі світом.

Сьогодні співачка Angelika Baumbach і гітарист Markus Sieber більш відомі як йога-дует Мірабал Сейба. Вони познайомилися в 2004 році на вуличному фестивалі в Единбурзі, вже тоді їх об'єднувало величезне бажання створювати не просто музику, але таку, яка змогла б піднімати діяння розуму і зцілювати потягу душі.

Кожна композиція цього унікального дуету наповнена ніжністю, гармонією і умиротворенням. У творчості Мірабал Сейба є все - незабутній вокал, звуки клавішних, арфи, перкусії та гітари. На їхніх концертах кожен гість не тільки переживає відчуття своєї внутрішньої гармонії, рівноваги і центрування, а й абсолютного єднання зі світом.

Стиль Мірабал Сейба - унікальний: він милозвучно об'єднує стародавні традиції йоги і культуру американських індіанців. Такий сакральний сенс закладений навіть у саму назву музичного дуету: Мірабал (1498-1547) - індуїстська містична поетеса, які оспівували Крішну; в той час як Сейба - це сакральне дерево, яке найчастіше можна зустріти в Латинській Америці, це дерево не зрізають, і тому воно виростати дуже високим.

"Ми б хотіли, щоб наша музика була такою, як це дерево: його коріння знаходяться глибоко в Матері-Землі, а гілки тягнуться нескінченно високо до Отця-Неба".