14 жовтня 2019, Пн. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1250 грн.
від 1250 грн.

Галерея

MIRABAI CEIBA у Києві - фото №1 MIRABAI CEIBA у Києві
MIRABAI CEIBA у Києві - фото №2 MIRABAI CEIBA у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт ЗВУК ДУШІ.MIRABAI CEIBA?

1. Стиль Мірабал Сейба - унікальний: він милозвучно об'єднує стародавні традиції йоги і культуру американських індіанців.
2. Музика, яка звільняє и наповнює одночасно.
3. На концертах Мірабал Сейба кожен гість не тільки переживає відчуття своєї внутрішньої гармонії, рівноваги і центрування, а й абсолютного єднання зі світом.

Сьогодні співачка Angelika Baumbach і гітарист Markus Sieber більш відомі як йога-дует Мірабал Сейба. Вони познайомилися в 2004 році на вуличному фестивалі в Единбурзі, вже тоді їх об'єднувало величезне бажання створювати не просто музику, але таку, яка змогла б піднімати діяння розуму і зцілювати потягу душі.

Кожна композиція цього унікального дуету наповнена ніжністю, гармонією і умиротворенням. У творчості Мірабал Сейба є все - незабутній вокал, звуки клавішних, арфи, перкусії та гітари. На їхніх концертах кожен гість не тільки переживає відчуття своєї внутрішньої гармонії, рівноваги і центрування, а й абсолютного єднання зі світом.

Стиль Мірабал Сейба - унікальний: він милозвучно об'єднує стародавні традиції йоги і культуру американських індіанців. Такий сакральний сенс закладений навіть у саму назву музичного дуету: Мірабал (1498-1547) - індуїстська містична поетеса, які оспівували Крішну; в той час як Сейба - це сакральне дерево, яке найчастіше можна зустріти в Латинській Америці, це дерево не зрізають, і тому воно виростати дуже високим.

"Ми б хотіли, щоб наша музика була такою, як це дерево: його коріння знаходяться глибоко в Матері-Землі, а гілки тягнуться нескінченно високо до Отця-Неба".

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати