Світові зірки Аргентинського танго

23 листопада 2020, Пн. 19:00
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:0666340955Концерт світових зірок аргентинського танго в Києві! 23 березня в театрі Оперети в Києві відбудеться вечір пристрасного аргентинського танго за участю чемпіонів Європи та світу.

Чому варто піти на концерт аргентинського танго в Києві?

1. Розкішний концерт стане найкращим подарунком для всіх шанувальників танцювального мистецтва.
2. Енергією і позитивом з вами поділиться одна з найяскравіших пар світу.
3. Ви відвідаєте подія світового рівня з високою якістю підготовки.

Концерт світових зірок аргентинського танго в Києві

23 березня запрошуємо вас в театрі Оперети на прекрасний концерт світових зірок аргентинського танго. Подія приурочена до Міжнародного дня театру і пройде за підтримки Посольства Аргентинської республіки в Україні. Київ стане одним з міст, де яскравий проект буде представлений в рамках міжнародного туру.

Вибирайте зручні місця і замовляйте квитки прямо зараз!

в театрі Оперети вихором пронесеться розкішне аргентинське танго

У концерті візьме участь знаменита пара танцюристів і викладачів танго. Це чемпіони світу та Європи з Аргентини Simone Facchini і Gioia Abballe. Пристрасний танець під акомпанемент італійського танго-оркестру Tango Spleen Orquesta перетвориться в видовищне шоу світового класу. Кожна поява приголомшливих танцюристів на сцені - свято світла і щирості. Вони викликають захоплення і приємне хвилювання. Елегантні і вишукані костюми, ефектні постановки, пекучі емоції - таке не забудеться!

Приходьте і переконайтеся в тому, що танго буває різним - ніжним і сентиментальним, полум'яним і пристрасним.

Глядачів також порадує виступ Еміліо Корнехо - дивного майстра аргентинського фольклору. Йому справді немає рівних в мистецтві аргентинських гаучо!

Керівник оркестру Tango Spleen - Мар'яно Сперанза.

Насолоджуйтесь живим звуком, барвистими емоціями і справжнім аргентинським танго!

Де купити найкращі квитки на концерт світових зірок аргентинського танго в Києві?

Щоб вибрати кращі місця і замовити квитки на концерт зірок аргентинського танго в театрі Оперети Київ, скористайтеся сервісом Concert.ua.