Світові зірки Аргентинського танго

24 листопада 2020, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:0666340955

Концерт світових зірок аргентинського танго в Одесі! 24 березня в Російському театрі Одеси відбудеться вечір пристрасного аргентинського танго за участі чемпіонів Європи та світу.

Чому варто піти на концерт аргентинського танго в Одесі?

1. Розкішний концерт стане найкращим подарунком для всіх шанувальників танцювального мистецтва.
2. Енергією та позитивом з вами поділиться одна з найяскравіших пар світу.
3. Ви відвідаєте подію світового рівня з високою якістю підготовки.

Концерт світових зірок аргентинського танго в Одесі

24 березня запрошуємо вас в Русский театр на прекрасний концерт світових зірок аргентинського танго. Подія приурочена до Міжнародного дня театру та відбудеться за підтримки Посольства Аргентинської республіки в Україні. Одеса стане одним з міст, де яскравий проєкт буде представлений в рамках міжнародного туру.

Вибирайте зручні місця та замовляйте квитки!

У Російському театрі вихором пронесеться розкішне аргентинське танго

У концерті візьме участь знаменита пара танцюристів і викладачів танго. Це чемпіони світу та Європи з Аргентини Simone Facchini та Gioia Abballe. Пристрасний танець під акомпанемент італійського танго-оркестру Tango Spleen Orquesta перетвориться на видовищне шоу світового класу. Кожна поява приголомшливих танцюристів на сцені – свято світла та щирості. Вони викликають захоплення та приємне хвилювання. Елегантні й вишукані костюми, ефектні постановки, пекучі емоції – таке не забудеться!

Приходьте та переконайтеся в тому, що танго буває різним – ніжним і сентиментальним, полум'яним і пристрасним.

Глядачів також порадує виступ Еміліо Корнехо – дивовижного майстра аргентинського фольклору. Йому справді немає рівних у мистецтві аргентинських гаучо!

Керівник оркестру Tango Spleen – Мар'яно Сперанза.

Насолоджуйтесь живим звуком, яскравими емоціями та справжнім аргентинським танго!

Де купити найкращі квитки на концерт світових зірок аргентинського танго в Одесі?

Щоб вибрати найкращі місця та замовити квитки на концерт зірок аргентинського танго в Російському театрі Одеси, скористайтеся сервісом Concert.ua.