Міша Марвін

23 жовтня 2020, Пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 599 грн.
від 599 грн.
Обрати квиток

Галерея

Міша Марвін у Києві - фото №1 Міша Марвін у Києві
Міша Марвін у Києві - фото №2 Міша Марвін у Києві афіша
Міша Марвін у Києві - фото №3 Міша Марвін у Києві квитки
Міша Марвін у Києві - фото №4 Міша Марвін у Києві на concert.ua
Міша Марвін у Києві - фото №5 Міша Марвін у Києві фото
Міша Марвін у Києві - фото №6 Міша Марвін у Києві піти
Міша Марвін у Києві - фото №7 Міша Марвін у Києві дивитись
Міша Марвін у Києві - фото №8 Міша Марвін у Києві фото

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за поштою: [email protected]

Чому варто піти на концерт Міши Марвіна в Києві?

1. Почути наживо хіти та нові роботи артиста.
2. Танцювати під улюблені треки.
3. Насолодитися харизмою молодого виконавця.

Міша Марвін в Bel etage зі спеціальною програмою

Талановитий українець Міша Марвін не так давно ввірвався на сцену, але вже встиг завоювати любов слухачів у всіх куточках своєї рідної країни та навіть за її межами.

Саме після релізу треку "Ненавижу", про музиканта почули, а критики високо оцінили його роботи. Треки Міши Марвіна особливі цікавим звучанням і сильною лірикою. Завдяки цьому фанатська база артиста стрімко збільшується. Зараз артист дає безліч крутих концертів і виступ у Києві – не стане винятком.

Концерт Міши Марвіна відбудеться в Bel etage – в залі з ідеальним звуком.

Міша Марвін: сольне шоу в Києві, 23 жовтня

На сольному концерті в Києві артист виконає треки, які вже давно стали хітами, а також – абсолютно нові. Міша Марвін – той, хто створює унікальні пісні, доповнені оригінальними аранжуваннями. А його голос здатний подарувати незабутні емоції.

Цей концерт пропустити неможливо!

де купити квитки на концерт міши Марвіна в києві?

Купити квитки на Мішу Марвіна можна на сайті Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з кур'єрською доставкою або забрати замовлення на фірмовому бланку в нашому найближчому квитковому офісі.

Артисти