24-pay-mark Created with Sketch.

Міша Марвін

8 жовтня 2021, пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 699 грн.
від 699 грн.

Про подiю

Повідомлення відвідувачам концерту артиста Міши Марвіна в BelEtage Music Hall 8 жовтня 2021 року!

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки.

Концерт 8 жовтня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
  • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
  • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Міша Марвін у Києві! Довгоочікуваний виступ Міші Марвіна відбудеться вже 8 жовтня у Bel etage.

Чому варто піти на концерт Міши Марвіна в Києві?

1. Почути наживо хіти та нові роботи артиста.
2. Танцювати під улюблені треки.
3. Насолодитися харизмою молодого виконавця.

Міша Марвін в Bel etage зі спеціальною програмою

Талановитий українець Міша Марвін не так давно ввірвався на сцену, але вже встиг завоювати любов слухачів у всіх куточках своєї рідної країни та навіть за її межами.

Саме після релізу треку "Ненавижу", про музиканта почули, а критики високо оцінили його роботи. Треки Міши Марвіна особливі цікавим звучанням і сильною лірикою. Завдяки цьому фанатська база артиста стрімко збільшується. Зараз артист дає безліч крутих концертів і виступ у Києві – не стане винятком.

Концерт Міши Марвіна відбудеться в Bel etage – в залі з ідеальним звуком.

Міша Марвін: сольне шоу в Києві

На сольному концерті в Києві артист виконає треки, які вже давно стали хітами, а також – абсолютно нові. Міша Марвін – той, хто створює унікальні пісні, доповнені оригінальними аранжуваннями. А його голос здатний подарувати незабутні емоції.

Цей концерт пропустити неможливо!

де купити квитки на концерт міши Марвіна в києві?

Купити квитки на Мішу Марвіна можна на сайті Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з кур'єрською доставкою або забрати замовлення на фірмовому бланку в нашому найближчому квитковому офісі.

Артисти

Схожі події

Світла класика при свічках 07 грудня 19:00, ср Світла класика при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 07 грудня Світла класика при свічках Будинок архітектора Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати