18 серпня 2018, Сб. 23:00
ITAKA Beach Resort & Night Club Одеса, пляж «Аркадия», 4
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Міши Марвіна?

1. Танцювати, танцювати і танцювати під улюблені хіти.
2. Захопитися харизмою молодого виконавця.
3. Побувати в одному з кращих клубів Одеси.

Міша Марвін - початківець і неймовірно перспективний співак, музикант, автор пісень. Виконавець входить в лейбл Black Star, серед артистів якого Тіматі, Єгор Крід, L'One та інші.

Міша родом з Чернівців. Після школи переїхав до Києва, поступив в один зі столичних ВНЗ. Ще під час студентства почав писати тексти пісень і навіть став учасником поп-групи. Колектив проіснував недовго, але встиг записати кілька треків, на один з яких був знятий кліп, який потрапив в ротацію музичних каналів.

У 2013 році артист познайомився з директором лейблу Black Star Павлом Кур'яновим. Так почалося плідне співробітництво, яке в основному полягало в участі в записі альбомів інших виконавців. Так, саме Миша Марвін написав пісню "Скромним бути не в моді" для молодої співачки Ханни, композицію "Кисень" - для Мота і групи "ВІА Гра", багато треки для Натана і так далі.

У 2015 році Марвіна чекав дебют як виконавця з піснею "Ну что за дела", потім був запис "Стерва". Але справжнім проривом стала композиція "Ненавижу", яка посіла 6-е місце в рейтингу каналу YouTube - всього за добу вона набрала понад півмільйона переглядів.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати