25 травня 2019, Сб. 22:00
ITAKA Beach Resort & Night Club Одеса, пляж «Аркадия», 4
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Міши Марвіна?

1. Танцювати, танцювати і танцювати під улюблені хіти.
2. Захопитися харизмою молодого виконавця.
3. Побувати в одному з кращих клубів Одеси.

Концерт реп виконавця, який завоював серця тисяч слухачів. Артист лейбла Black Star - Міша Марвін. Справжні емоції і шикарний біт улюблених пісень для Вас, 25 травня в на сцені ITAKA.

Михайло родом з Чернівців. Після школи переїхав до Києва, поступив в один зі столичних ВНЗ. Ще під час студентства почав писати тексти пісень і навіть став учасником поп-групи. Колектив проіснував недовго, але встиг записати кілька треків, на один з яких був знятий кліп, який потрапив в ротацію музичних каналів.

У 2013 році артист познайомився з директором лейблу Black Star Павлом Кур'яновим. Так почалося плідне співробітництво, яке в основному полягало в участі в записі альбомів інших виконавців. Так, саме Миша Марвін написав пісню "Скромним бути не в моді" для молодої співачки Ханни, композицію "Кисень" - для Мота і групи "ВІА Гра", багато треків для Натана і так далі.

У 2015 році Марвіна чекав дебют як виконавця з піснею "Ну що за справи", потім був запис "Стерво". Але справжнім проривом стала композиція "Ненавиджу", яка посіла 6-е місце в рейтингу каналу YouTube - всього за добу вона набрала понад півмільйона переглядів.