Міша Марвін

3 квітня 2020, Пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 599 грн.
від 599 грн.
Обрати квиток

Галерея

Міша Марвін у Києві - фото №1 Міша Марвін у Києві
Міша Марвін у Києві - фото №2 Міша Марвін у Києві афіша
Міша Марвін у Києві - фото №3 Міша Марвін у Києві квитки
Міша Марвін у Києві - фото №4 Міша Марвін у Києві на concert.ua
Міша Марвін у Києві - фото №5 Міша Марвін у Києві фото
Міша Марвін у Києві - фото №6 Міша Марвін у Києві піти
Міша Марвін у Києві - фото №7 Міша Марвін у Києві дивитись
Міша Марвін у Києві - фото №8 Міша Марвін у Києві дивитись

Про подiю

Міша Марвін у Києві! Чекаємо на вас 3 квітня о 20:00 в Bel etage.

Чому варто піти на концерт Міши Марвіна в Києві?

1. Почути наживо хіти та нові роботи артиста.
2. Танцюй, танцюй і танцюй під улюлені мотиви.
3. Надихнутися харизмою молодого виконавця.

Талановитий виконавець з України Міша Марвін не так давно вирвався на сцену, але вже встиг привернути увагу публіки, завоювавши любов слухачів у всіх куточках своєї рідної країни та навіть за її межами

Він здобув широку популярність після виходу першого синглу "Ненавижу". Саме його одразу оцінили музичні критики та звичайні слухачі. Хлопець вирішив закріпити свій успіх у співпраці з іншими сучасними виконавцями, добре відомими глядачам. Нові треки, що відрізняються цікавим звучанням і сильною лірикою, змусили тремтіти серця аудиторії. Завдяки цьому фанатська база співака швидко зросла. Концертна діяльність також стала більш частою, й скоро хлопець порадує киян спеціально підготовленою сольною програмою. Місцем проведення заходу, яке вибрав Міша Марвін, є Bel etage, відомий киянам як зал з ідеальним звуком.

Найочікуваніший концертний виступ весни

Улюблений жінками Марвін підготував спеціальний весняний подарунок для прекрасних дам – сольний виступ у Києві, де він виконає треки, які вже давно стали хітами, а також представить абсолютно нові композиції. Як професійний вокаліст, виконавець постійно вдосконалюється, а також щоразу створює унікальні пісні, доповнені оригінальними аранжуваннями. Нещодавно створені шляхи, в яких галантна творча людина розкриває зріле розуміння стосунків і любові, повинні залучити ще більше уваги до цікавого таланту.

де купити квитки на концерт Міши Марвіна В КИЄВІ?

Купити квитки на Мішу Марвіна можна на сайті Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з кур'єрською доставкою або забрати замовлення на фірмовому бланку в нашій найближчій касі (напередодні заходу ці методи стають недоступними).

Артисти