Місія: Незвичайний Рахманінов

23 червня 2019, Нд. 17:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Про подiю

НЕЗВИЧАЙНИЙ Рахманін

Сергій Рахманінов! .. Вимовляєш це ім'я - і в ту ж секунду в душі назріває шквал емоцій, а в голові звучить відразу кілька мелодій. Це стосується як досвідчених слухачів - завсідників концертних залів і філармоній, так і людей, які в основному слухають зовсім іншу музику. Але через саундтреки до голлівудських кінофільмів, або ж за випадковим збігом обставин, музика Рахманінова «наздоганяє» їх і моментально «чіпляє слух», після чого залишається в людському сприйнятті, як якесь «колективно-несвідоме» - навіть без згадки про її автора.

Рапсодія на тему Паганіні, перші акорди другого фортепіанного концерту, вітіювата тема третього, прелюдії, етюди-картини - у всіх цих геніальних творів є свій образ - як усталений десятиліттями, так і виникає кожен раз, коли знову слухаєш ...

Але є твори Рахманінова, які не звучать всюди поруч з його яскравим ім'ям, і зовсім не являють собою граничні прояви «друку стилю» композитора. Більш того - вони мало відомі і рідко ісполняеми, але все одно вони - суть його творіння, чому в них є сам Рахманінов! ..

Незвичайний Рахманінов ...

До таких творів належать два його квартету, які написані ним у відносно молодому віці і вважаються незакінченими (двухчастную), але це лише форма, а не дотримання конструктивних моментовформи в даному випадку не може позбавити принади саму музику.

Також незвичайним в цій програмі Рахманінов постане на тлі його відомих романсів в невідомої обробці: голоси вокалістів зазвучать на тлі тріо скрипки, віолончелі та рояля.

І як би нагородою за «колективні пошуки істини в незвіданому» між слухачами та виконавцями, прозвучать знайомі розуму і серця Елегійне тріо і Вокаліз. І останній, звичайно ж, в «незвичайною» обробці! ..

Пориньте з нами у світ Сергія Рахманінова - відомий і незвіданий, знайомий і непізнаний. Але цей світ завжди незвичайний, тому як в центрі його - сам Він. НЕЗВИЧАЙНИЙ Рахманін! ..

Програмvа концерту:

Струнний квартет № 1 соль мінор (1889)
Струнний квартет № 2 до мінор (1896)
Виконують - лауреати міжнародних конкурсів Марія Могилевська (скрипка), Олександр Дмитрієв (скрипка), Стас Сагдеев (альт), Олександр Лисюк (віолончель).
Романси для голосу в супроводі скрипки, віолончелі та фортепіано
Обробка Д. Рогаль-Левицького Виконують - лауреати міжнародних конкурсів Аліна Другак (сопрано), Богдан Панченко (баритон), Анастасія Марушко (рояль), Марія Могилевська (скрипка), Костянтин Томніцкій (віолончель).
елегійне Тріо
Виконують - лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Марушко (рояль), Марія Могилевська (скрипка), Костянтин Томніцкій (віолончель).
Вокаліз в обробці для скрипки, альта, віолончелі та фортепіано Виконують - лауреати міжнародних конкурсів Анастасія Марушко (рояль), Марія Могилевська (скрипка), Стас Сагдєєв (альт), Костянтин Томницький (віолончель).

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати