Тріо-квартер Місія: від Гайдна до Шнітке

16 листопада 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Нудна класика в минулому!

Про програму:

Програма "Від Гайдна до Шнітке" тріо-квартету "Місія" має на меті спростувати стереотипні асоціації, що виникають перед очима від однієї лише назви програми.

<Виняткова стриманість атмосфери, досвідчена публіка, напружене вслуховування. Надто вишуканий репертуар, зміст якого доступний лише елітарному колу професійних музикантів. Все це не стосується концертної програми "Від Гайдна до Шнітке" під кодовою назвою «Нудна класика в минулому".

Гайдн з XVIII-го століття та Шнітке з XX-го знаходяться на достатній відстані один від одного. Але легка подача музичної програми від Тріо-квартету "Місія" максимально наблизить обох композиторів до вас, слухачів

Родзинки концерту:

- камерний склад струнного оркестру "Місія +"! Він буде зібраний вперше спеціально для виконання екстравагантних творів Альфреда Шнітке для двох скрипок соло і струнного оркестру — своєрідного «кросовера» з незвичайною назвою «Moz-Art à la Haydn»

- концерт буде доповнений візуально фото-інсталяцією стильного фотографа Андрія Станко

Склад:

Анастасія Марушко — рояль
Марія Могилевська — скрипка
Олександр Дмитрієв — скрипка
Стас Сагдеєв — альт
Костянтин Томницький — віолончель

Програма:

I відділення

Й. Гайдн — Струнний квартет Op. 76, # 2

Й. Гайдн — Фортепіанне тріо мі мажор Hob.XV # 28

II відділення

А. Шнітке — «Сюїта в старовинному стилі»

А. Шнітке — «Moz-Art» для двох скрипок соло

А. Шнітке — «Moz-Art à la Haydn» для двох скрипок соло і струнного оркестру

До встречи в Urban Music Hall!

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати