MISÞYRMING

11 березня 2020, Ср. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

MISÞYRMING у Києві - фото №1 MISÞYRMING у Києві
MISÞYRMING у Києві - фото №2 MISÞYRMING у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт MISÞYRMING?

1. Перший і єдиний концерт в Україні найактуальнішої ісландської Black metal банди.
2. Презентація нового альбому який одразу після виходу зайняв 11е місце на Billboard в World Albums Chart.
3. Неперевершена концертна енергетика гурту.


За шість років існування квартет Misþyrming із Рейк'явіка став головною темою в розмовах про Блек-Метал з Ісландії. Назва гурту дослівно перекладається як «жорстке ставлення», а музика презентує слухачам батьківщину виконавців в інакшому світі. Замість звичних пісень про красу природи або місцевий фольклор Misþyrming несамовито розповідають про хаос безжиттєвого пустиря, на якому немає шансів зійти паростку життя.

Новий альбом «Algleymi», що вийшов на лейблі Norma Evangelium Diaboli (Deathspell Omega, Antaeus, Funeral Mist, Teitanblood), продовжує розкривати ідеї про похмуру сторону ісландського побуту та проблеми життя на клаптику землі в оточенні безкрайніх вод, вулканів, фьордів. Ціль музикантів - спростувати міф про Ісландію як казкову ідилію та показати людям справжнє обличчя країни вогню та льоду. На початку 2020 року Misþyrming відправляються у тур по п’яти країнам з новим матеріалом і вже знайомим піснями.

11 березня, в рамках першого туру по Східній Європі та країнам Балтики, Misþyrming виступлять в Києві!

Підтримає гостей з півночі гурт, що давно вже зарекомендував себе на наших теренах як одна з головних формацій харківської сцени - Ulvegr. Останнім повноформатником "Vargkult" харків'яни в котрий раз випускають на нас льодяний шторм та жах кривавих воєн.

Розпочне вечір новий гурт з Києва - Wolftomb. І хоча це й буде перша поява колективу на публіку, його дебютний повноформатний альбом "Autumn of Our Lives" вже став одним з головних релізів української Atmospheric BM-сцени минулого року.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати