подію перенесено

MISS BUM BUM UKRAINE 2020

18 вересня 2020, Пт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу


У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.


Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.


Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.


Контакти організатора: Богдан Орлов +380 93 756 04 02

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0


Чому варто піти на MISS BUM BUM UKRAINE 2020 на Києві?

1. Яскраве! Красиве! Незабутнє шоу цієї весни - "MISS BUM BUM UKRAINE 2020"!

2. Не пропусти! 20 березня в Києві буде визначена переможниця з найшикарнішими формами України!

3. Пориньте в атмосферу Бразильського карнавалу!

MISS BUM BUM UKRAINE - щорічний бразильський, а зараз і ВСЕСВІТНІЙ конкурс краси, на якому визначається володарка кращих сідниць!

Мета конкурсу - в черговий раз довести, що українські дівчата одні з найкрасивіших в світі і вибрати переможницю з найшикарнішими формами.

В яскравих красивих бікіні учасниці постають у всій своїй красі перед глядачами і журі конкурсу.

На заході гостей порадують виступи відомих виконавців українського шоу-бізнесу Головний приз - поїздка до Бразилії і проживання в 5 * готелі Hotel Nacional Rio de Janeiro !!!

Спонсори: River Garden Елітні вілли

Якщо ви є володаркою красивих форм і хочете, щоб про вас дізналася вся країна, то "MISS BUM BUM UKRAINE 2020" - найкраща можливість заявити про себе! Подати заявку на участь Ви можете на сайті конкурсу: https://www.missbumbumukraine.com.ua/