Miss Ukraine 2019

12 вересня 2019, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

12 вересня 29-ий щорічний конкурс краси «Міс Україна 2019» зазвучить по-новому. Фінальне шоу конкурсу почнеться з червоної доріжки, по якій продефілюють запрошені гості - селебрітіс, зірки спорту, політики, шоу-бізнесу та fashion-індустрії.

Комітет конкурсу «Міс Україна» готує видовищні постановки від українського режисера-постановника Сергія kartyna Неклеви з яскравими і незвичайними для України постановками дефіле. Основним посилом фінального шоу стане ідея чотирьох континентів - Азії, Африки, Європи та Америки. Чотири частини світу, кожна з яких мають свою яскраву історію, незвичайну культуру, своєрідні традиції і філософію сприйняття світу, відображають духовні і зовнішні аспекти Жінки. Унікальність кожної з учасниць і цінності, якими вони керуються, допоможуть їм знайти своє місце в системі координат, де розташувалися тактовна і екзотична Азія, пристрасна і гаряча Африка, елегантна і загадкова Європа, яскрава і волелюбна Америка. Про те, в яких же іпостасях будуть конкурсантки, глядачі побачать у фіналі змагання. «Міс Україна-2019» стане першим і найяскравішим подією осіннього сезону, яке не можна пропустити!

Гості вечора першими дізнаються ім'я дівчини, яка стане «обличчям» нашої країни і буде представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси «Міс Світу», серед красунь з більш ніж 120 країн світу. 69-й конкурс краси «Міс Світу 2019» відбудеться в грудні у Великобританії (м Лондон), пряму трансляцію якого щорічно дивляться більше 2 млрд. Чоловік. Крім почесного титулу «Міс Україна», ще дві дівчини стануть володарками не менше почесних звань - Miss Ukraine International 2019 і Miss Ukraine Earth 2019. Таким чином, дівчата представлять Україну на конкурсі Miss International 2019, що проводиться під егідою UNICEF в Японії, і на конкурсі Miss Earth 2019, який проводиться під егідою ООН на Філіппінах.

У великій музичній програмі візьмуть участь: Оля Полякова, Mozgi, Dan Balan, Kadnay, Tayanna, Michelle Andrade, Alekseev, Артем Пивоваров, Fo Sho, а також спеціальні гості.

Ведучий: Володимир Остапчук.

За титул і корону «Міс Україна 2019» боротимуться 25 найкрасивіших українок віком від 17 до 25 років, відібраних з більш ніж 17 000 претенденток, які пройшли багатоетапний національний кастинг, народне онлайн-голосування та представляють різні регіони України. Ім'я переможниці назве компетентне зіркове журі, склад якого поки тримається в секреті. Корону переможниці передасть «Міс Україна 2018» Леоніла Гузь.

Загальний призовий фонд конкурсу «Міс Україна 2019» становить 700 000 гривень!
Слідкуйте за останніми новинами на офіційному сайті: www.missukraine.ua і в соц. мережах.

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 16 липня 20:00, Чт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 16 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати