Містер Ікс

4 березня 2020, Ср. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Містер Ікс.

Париж ... Великосвітська публіка заінтригована появою нової циркової зірки. Це ставний, харизматичний, неймовірно талановитий, а головне - таємничий артист, який виступає під псевдонімом «Містер Ікс». Директор цирку з великим задоволенням рекламує «родзинку» програми і повідомляє суспільству інтригуючі відомості з життя артиста: «Якась жінка зіграла фатальну роль у житті цієї людини». Містер Ікс ніколи і ніде не з'являється без маски. Публіка в захваті, квитки продані!

Таємниця привертає увагу молодої багатої вдови Теодори Вердье, яка вже не раз відкидає пропозиції руки і серця знатного барона. Затамувавши образу на Вердье і дізнавшись про її симпатії до таємничого артисту, барон задумує хитру і підлу інтригу, щоб помститися. Чи вдасться це йому і чи впізнає паризька публіка, хто ж насправді Містер Ікс?

Не пропустіть шанс стати свідками загадкової, красивою, романтичної та захоплюючої історії. На ваших очах артисти оперети перетворяться на справжніх циркових акробатів і еквілібристів. Вони легко і граціозно будуть підніматися без страховки на 5-ти метрову висоту, виконувати складні трюки, при цьому віртуозно грати ролі і співати під дивовижну музику Імре Кальмана, пронизану яскравими емоціями, повну почуттів і образів.

«Містер Ікс» - це вершина ідеалу вишуканої класичної оперети, еталон для більшості музичних театрів світу.