Містер Ікс

13 червня 2019, Чт. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Містер Ікс.

Париж ... Великосвітська публіка заінтригована появою нової циркової зірки. Це ставний, харизматичний, неймовірно талановитий, а головне - таємничий артист, який виступає під псевдонімом «Містер Ікс». Директор цирку з великим задоволенням рекламує «родзинку» програми і повідомляє суспільству інтригуючі відомості з життя артиста: «Якась жінка зіграла фатальну роль у житті цієї людини». Містер Ікс ніколи і ніде не з'являється без маски. Публіка в захваті, квитки продані!

Таємниця привертає увагу молодої багатої вдови Теодори Вердье, яка вже не раз відкидає пропозиції руки і серця знатного барона. Затамувавши образу на Вердье і дізнавшись про її симпатії до таємничого артисту, барон задумує хитру і підлу інтригу, щоб помститися. Чи вдасться це йому і чи впізнає паризька публіка, хто ж насправді Містер Ікс?

Не пропустіть шанс стати свідками загадкової, красивою, романтичної та захоплюючої історії. На ваших очах артисти оперети перетворяться на справжніх циркових акробатів і еквілібристів. Вони легко і граціозно будуть підніматися без страховки на 5-ти метрову висоту, виконувати складні трюки, при цьому віртуозно грати ролі і співати під дивовижну музику Імре Кальмана, пронизану яскравими емоціями, повну почуттів і образів.

«Містер Ікс» - це вершина ідеалу вишуканої класичної оперети, еталон для більшості музичних театрів світу.

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати