Містер Ікс

16 січня 2019, Ср. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Містер Ікс.

Париж ... Великосвітська публіка заінтригована появою нової циркової зірки. Це ставний, харизматичний, неймовірно талановитий, а головне - таємничий артист, який виступає під псевдонімом «Містер Ікс». Директор цирку з великим задоволенням рекламує «родзинку» програми і повідомляє суспільству інтригуючі відомості з життя артиста: «Якась жінка зіграла фатальну роль у житті цієї людини». Містер Ікс ніколи і ніде не з'являється без маски. Публіка в захваті, квитки продані!

Таємниця привертає увагу молодої багатої вдови Теодори Вердье, яка вже не раз відкидає пропозиції руки і серця знатного барона. Затамувавши образу на Вердье і дізнавшись про її симпатії до таємничого артисту, барон задумує хитру і підлу інтригу, щоб помститися. Чи вдасться це йому і чи впізнає паризька публіка, хто ж насправді Містер Ікс?

Не пропустіть шанс стати свідками загадкової, красивою, романтичної та захоплюючої історії. На ваших очах артисти оперети перетворяться на справжніх циркових акробатів і еквілібристів. Вони легко і граціозно будуть підніматися без страховки на 5-ти метрову висоту, виконувати складні трюки, при цьому віртуозно грати ролі і співати під дивовижну музику Імре Кальмана, пронизану яскравими емоціями, повну почуттів і образів.

«Містер Ікс» - це вершина ідеалу вишуканої класичної оперети, еталон для більшості музичних театрів світу.

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати