Музика небесних сфер. Містерія звуку

7 жовтня 2018, Нд. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт під зорями "Містерія звуку"?

1. Живе поєднання архаїчних та сучасних музичних інструментів
2. Повернення до витоків створення світу за допомогою музики
3. "Зоряне небо" Київського планетарію

"Містерія звуку" - це живе поєднання архаїчних та сучасних музичних інструментів, дзвонарних та духових мелодійних традицій людства. Голос Краси створять:

- тибетські співочі чаші
- біли - стародавні пласкі дзвони
- ханг - космічний інструмент сучасності
- вірменський дудук - "душа абрикосового дерева"
- індійська флейта - бансурі
- індіанська флейта кохання - пімак
- персидський ней
- алтайський варган.

Спочатку був Звук. Далі звуки первинних вібрацій та гармонік з’єдналися в Музику Небесних Сфер, музику Світотворення… Ми зможемо пережити з вами ці відчуття в нашій "Містерії". За допомогою музики ми повернемося до самих джерел, витоків творіння. На цьому концерті звучатиме лише жива музика, що дарує душевний спокій, відчуття легкості та гармонійної наповненості.

На всі свята, по всьому світу, звучать Дзвони, несучи людям Благовість та зцілення Душі. Розливається цей дзвін і зараз, проголошуючи Радість Буття. Також і співочість флейт з давніх давен в кожному народі на Землі, породжувала Любов, перетікаючи мовою Кохання від Серця до Серця. А поєднання Любові з Майстерністю виконання і є те високе Мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи та легкості польоту в міжзоряному просторі…

Благо зорі в нас будуть поблизу… під куполом Планетарію. Хоч руку простягни…На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо - це і є "Містерія звуку" - та, що дарує тілу, серцю і душі Цілющу Силу, наповнену Космічною симфонією Любові, Гармонії та Краси.

Вхід до Зоряної зали після початку концерту заборонений.

Інші дати

Музика небесних сфер. Містерія звуку

21 грудня 2018 19:30

Київський планетарій, Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 250 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018