Містерія Звуку. музичне сяйво

15 червня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Містерія Звуку. Музичне сяйво"?

1. Живе поєднання архаїчних та сучасних музичних інструментів
2. Повернення до витоків створення світу за допомогою музики
3. "Зоряне небо" Київського планетарію

Мистецький проект «ARTSpace» Київського Планетарію представляє повнокупольне шоу Містерія Звуку «Музичне сяйво» . Це живе поєднання архаїчних та сучасних музичних інструментів, струнних, дзвонарних та духових мелодійних традицій людства.

Спочатку був Звук.

Ми зможемо пережити з вами ці відчуття в нашій «Містерії». За допомогою музики ми повернемося до самих джерел, витоків творіння.

На цьому концерті звучатиме лише жива музика, що дарує душевний спокій, відчуття легкості та гармонійної наповненості завдяки таким інструментам:

-Гонги нагадають нам голоси океанських китів та звучання Гiмалаїв.
-Перенесемось до древньоi Iндii на струнах Сiтара, почуємо цiлющi раги.
-Кришталевi Чашi пiднiмуть нас з Вами до вищих сфер, де звучить полярне Сяйво.
-Атмосферу Францii часiв короля Людовiка 16-го відчуємо за допомогою придворного iнсрументу Лipa.
-Калiмба закине нас до Африки, де можливо зустрiнемось в пiсках з арабами, граючими на Удi.
-Магiю гуцулів Карпат до нас донесуть Цимбали та Тилинка.
-Та інші.

Поєднання Любові з Майстерністю виконання і є те високе Мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи та легкості польоту в міжзоряному просторі… Благо зорі в нас будуть поблизу… під куполом Планетарію. Хоч руку простягни…

На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо – це і є «Містерія звуку» – та, що дарує тілу, серцю і душі Цілющу Силу , наповнену Космічною симфонією Любові, Гармонії та Краси.

Подорожуючи Чумацьким Шляхом...

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД -40% на другий квиток 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати