Музика небесних сфер. Містерія звуку

28 квітня 2019, Нд. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт під зорями "Містерія звуку"?

1. Живе поєднання архаїчних та сучасних музичних інструментів
2. Повернення до витоків створення світу за допомогою музики
3. "Зоряне небо" Київського планетарію

"Містерія звуку" - це живе поєднання архаїчних та сучасних музичних інструментів, дзвонарних та духових мелодійних традицій людства. Голос Краси створять:

- тибетські співочі чаші
- біли - стародавні пласкі дзвони
- ханг - космічний інструмент сучасності
- вірменський дудук - "душа абрикосового дерева"
- індійська флейта - бансурі
- індіанська флейта кохання - пімак
- персидський ней
- алтайський варган.

Спочатку був Звук. Далі звуки первинних вібрацій та гармонік з’єдналися в Музику Небесних Сфер, музику Світотворення… Ми зможемо пережити з вами ці відчуття в нашій "Містерії". За допомогою музики ми повернемося до самих джерел, витоків творіння. На цьому концерті звучатиме лише жива музика, що дарує душевний спокій, відчуття легкості та гармонійної наповненості.

На всі свята, по всьому світу, звучать Дзвони, несучи людям Благовість та зцілення Душі. Розливається цей дзвін і зараз, проголошуючи Радість Буття. Також і співочість флейт з давніх давен в кожному народі на Землі, породжувала Любов, перетікаючи мовою Кохання від Серця до Серця. А поєднання Любові з Майстерністю виконання і є те високе Мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи та легкості польоту в міжзоряному просторі…

Благо зорі в нас будуть поблизу… під куполом Планетарію. Хоч руку простягни…На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо - це і є "Містерія звуку" - та, що дарує тілу, серцю і душі Цілющу Силу, наповнену Космічною симфонією Любові, Гармонії та Краси.

Вхід до Зоряної зали після початку концерту заборонений.

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати