обмін квитків
25 березня 2020, Ср. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Містерія Звуку “Музичне сяйво”

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Київський планетарій
Контакти організатора: https://planet.org.ua/
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Містерія Звуку “Музичне сяйво” у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-25 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Містерія Звуку “Музичне сяйво” на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Мистецький проект «ARTSpace» Київського Планетарію представляє повнокупольне шоу "Музичне Сяйво".

Немає нічого кращого в світі, ніж зірки в ясному небі. Спостерігати круговорот Всесвіту на тлі непорушних величних гір. Слухати при цьому тиху, але таку приємну музику, яка дарує особливий стан гармонії з Космосом. Але якщо для Вас це є звичайним, то, що Ви скажете щодо того, що б піти глибше.

Ми пропонуємо зануритися в незвідане за допомогою нечуваного раніше об'єднання музичних інструментів:

  • Гонги нагадають нам голоси океанських китів та звучання Гiмалаїв.
  • Перенесемось до стародавньої Iндii на струнах Сiтара, почуємо цiлющi Раги.
  • Кришталевi Чашi пiднiмуть нас з Вами до вищих сфер, де звучить полярне Сяйво.
  • Атмосферу Францii часiв короля Людовiка 16-го відчуємо за допомогою придворного iнсрументу Лipa.
  • Калiмба закине нас до Африки, де можливо зустрiнемось в пiсках з арабами, граючими на Удi.
  • Магiю гуцулів Карпат до нас донесуть Цимбали та Тилинка.

На цьому концерті прозвучить тільки жива музика, що дарує душевний спокій, легкість і гармонійну наповненість. Поєднання Любові з Майстерністю виконання і є, то висока мистецтво, до якого прагне кожна Душа: до відчуття безмежної свободи і легкості польоту в міжзоряному просторі ... Благо зірки у нас будуть поблизу ... під куполом Планетарію. Хоч руку простягни ...

На рівні душевного сприйняття ви зможете спостерігати як звуки, що виникають ззовні, в космосі, проявляться внутрішньо - це і є "Музичне Сяйво".

Те, що дарує тілу, серцю і душі цілющу силу природи, наповнену Космічної симфонією Любові, Гармонії і Краси. Подорожуючи Чумацьким Шляхом. Разом!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Patti Smith & Tony Shanahan 29 серпня 19:00, Сб Patti Smith & Tony Shanahan Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 590 грн. Patti Smith & Tony Shanahan Вже не хочу 29 серпня Patti Smith & Tony Shanahan Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати Enter Shikari 02 жовтня 19:00, Пт Enter Shikari Київ, Bingo від 800 грн. Enter Shikari Вже не хочу 02 жовтня Enter Shikari Bingo Придбати