Є місто, яке я бачу уві сні ...

14 липня 2020, Вт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Будинок клоунів
Контакти організатора: тел.: 380 (48) 770-00-26

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Одеса, місто, який налаштовує на творчість! Місто, в якому народжуються незвичайні історії. Легкість сміху, шарм жартів, щирість, запал і кипляче різними фарбами і відтінками буйство настрою. Це колорит життя одеситів.

Stand Ap мюзикл "Є місто, яке я бачу уві сні ..." - історія, приснився одеситу, на борту літака! Це на початку, а потім, як понеслося ... Самий сонячний, теплий і добрий спектакль про місто, який в серці кожного з нас! Про команду годі й говорити! Тут все і так зрозуміло! Справжні одесити - справжнім одеситам !!!

Діючі лиця:

Ян Юфіт (США) - автор і продюсер, драматург, журналіст, поет, письменник, актор, дипломант Спілки Письменників Росії. Андрій Бесіда - композитор, музикант, співак актор. Павло Івлюшкін - режисер-постановник, балетмейстер, актор, один з провідних хореографів України, член журі міжнародних конкурсів.

Георгій Делієв - Народний Артист України, художній керівник комік трупи "Маски", музикант.

Борис Барський - Народний Артист України, директор комік трупи "Маски", поет, письменник, драматург.

Наталя Бузько - Заслужена Артистка України, актриса комік трупи "Маски".

Ірина Гусак - солістка-вокалістка Одеського Театру музичної комедії.

Флоріана Ревуцька - актриса театру і кіно, співачка.

Тетяна Котовська - художник по гриму.

Олександр Алексєєв - художник-постановник.

Юрій Савченко - звукорежисер.

Ольга Глушкова і TINADZE - художники по костюмах.

Сергій Захаров - художник по світлу.