Є місто, яке я бачу уві сні...

28 січня 2020, Вт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Одеса, місто, який налаштовує на творчість! Місто, в якому народжуються незвичайні історії. Легкість сміху, шарм жартів, щирість, запал і кипляче різними фарбами і відтінками буйство настрою. Це колорит життя одеситів.

Stand Ap мюзикл "Є місто, яке я бачу уві сні ..." - історія, приснився одеситу, на борту літака! Це на початку, а потім, як понеслося ... Самий сонячний, теплий і добрий спектакль про місто, який в серці кожного з нас! Про команду годі й говорити! Тут все і так зрозуміло! Справжні одесити - справжнім одеситам !!!

Діючі лиця:

Ян Юфіт (США) - автор і продюсер, драматург, журналіст, поет, письменник, актор, дипломант Спілки Письменників Росії. Андрій Бесіда - композитор, музикант, співак актор. Павло Івлюшкін - режисер-постановник, балетмейстер, актор, один з провідних хореографів України, член журі міжнародних конкурсів.

Георгій Делієв - Народний Артист України, художній керівник комік трупи "Маски", музикант.

Борис Барський - Народний Артист України, директор комік трупи "Маски", поет, письменник, драматург.

Наталя Бузько - Заслужена Артистка України, актриса комік трупи "Маски".

Ірина Гусак - солістка-вокалістка Одеського Театру музичної комедії.

Флоріана Ревуцька - актриса театру і кіно, співачка.

Тетяна Котовська - художник по гриму.

Олександр Алексєєв - художник-постановник.

Юрій Савченко - звукорежисер.

Ольга Глушкова і TINADZE - художники по костюмах.

Сергій Захаров - художник по світлу.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 20.02 - 31.03.2020 Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 14 березня 19:00, Сб «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Київ, Будинок Кіно від 300 грн. «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Вже не хочу 14 березня «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Будинок Кіно Придбати Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020