Мітіне кохання: щоденник

19 грудня 2018, Ср. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Мітіне кохання: щоденник"?

1. Тонка, чуттєва історія першої юнацької любові.
2. Вистава ідеальна для побачення.
3. Мінімум спецефектів і декорацій, максимум почуттів і емоцій.

У кожного своя історія першої закоханості.

У когось - радісна і пристрасна, у когось - повна розчарування і страждань. Але так чи інакше, всі ми проходимо через обов'язкові ступені, якими веде нас це яскраве незабутнє юнацьке почуття: перший поцілунок, зірваний крадькома, зародження всепоглинаючої пристрасті, перші паростки пекучих ревнощів, перша зрада і біль втрати. Якими всі ці почуття залишаться в нашій пам'яті, залежить тільки від нас.

Головний герой вистави - хлопчина на ім'я Мітя - якраз проходить через всі любовні етапи. Свої почуття до Каті він записує в невеликій щоденник. Навіщо? Щоб, коли все закінчиться, знову і знову мати можливість прожити своє перше кохання.

Вистава «Мітіне кохання: щоденник» подарує вам масу приємних хвилин. Режисер В. Белозоренко перетворив чуттєву розповідь авторства Івана Буніна в справжній театр почуттів, який не потребує декорацій або спецефектів. А чудова акторська трупа (Богдан Буйлук, Дмитро Олійник, Богданна Шуманська) тільки на корист сюжету.

Подаруйте собі вечір зворушливої любові!

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати