Мітіне кохання: щоденник

28 вересня 2018, Пт. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Мітіне кохання: щоденник"?

1. Тонка, чуттєва історія першої юнацької любові.
2. Вистава ідеальна для побачення.
3. Мінімум спецефектів і декорацій, максимум почуттів і емоцій.

У кожного своя історія першої закоханості.

У когось - радісна і пристрасна, у когось - повна розчарування і страждань. Але так чи інакше, всі ми проходимо через обов'язкові ступені, якими веде нас це яскраве незабутнє юнацьке почуття: перший поцілунок, зірваний крадькома, зародження всепоглинаючої пристрасті, перші паростки пекучих ревнощів, перша зрада і біль втрати. Якими всі ці почуття залишаться в нашій пам'яті, залежить тільки від нас.

Головний герой вистави - хлопчина на ім'я Мітя - якраз проходить через всі любовні етапи. Свої почуття до Каті він записує в невеликій щоденник. Навіщо? Щоб, коли все закінчиться, знову і знову мати можливість прожити своє перше кохання.

Вистава «Мітіне кохання: щоденник» подарує вам масу приємних хвилин. Режисер В. Белозоренко перетворив чуттєву розповідь авторства Івана Буніна в справжній театр почуттів, який не потребує декорацій або спецефектів. А чудова акторська трупа (Богдан Буйлук, Дмитро Олійник, Богданна Шуманська) тільки на корист сюжету.

Подаруйте собі вечір зворушливої любові!

Інші дати

Мітіне кохання: щоденник

26 жовтня 2018 19:00

Театр Золоті Ворота ,  Київ

Перейти до опису
від 180 грн.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати