немовля напрокат

26 лютого 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 25/02/2019. деталі тут
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Немовля напрокат»?

1. Сузір'я яскравих акторів – запорука прекрасного вечора.
2. Грайлива назва і ексцентричні персонажі – ще один привід побувати на виставі.
3. Спектакль зарядить позитивом і подарує море сміху.

26 лютого в Театрі музкомедії – ексцентрична комедія «Немовля напрокат». Поспішайте погойдатися на хвилях щирого нестримного сміху!

Феєрична комедія вкотре нагадає глядачеві, якими серйозними наслідками іноді обертається для нас маленька брехня. Нагадає про це невдачлива героїня, яка вирішила пограти з почуттями чоловіка, викликавши у нього ревнощі. І ось – є вигадана вечеря з таємним шанувальником. А тепер ще є й купа проблем, кінця-краю яким не видно...

Одумавшись, героїня розуміє: потрібно якось зберегти сім'ю. І завести дитину їй здасться розумним виходом із ситуації. Але вагітності немає, а чоловік скоро повернеться додому після довгої розлуки. Тут стає ясно: дитина напрокат – єдиний спосіб вийти сухою з води.

Вистава насмішить вдосталь. А музичне оформлення в американському стилі 50-х років занурить в приголомшливу атмосферу.

Ролі виконують: Сергій Дроботенко, Наталія Хорохоріна, Михайло Полосухин, Карина Мішуліна, Антон Богатирьов, Дарина Гончарова.

Чекаємо на вас!