Golden Coat Fight Champ MMA 2018

17 серпня 2018, Пт. 20:00
Sky Family Park Київ, пр-т Г. Ватутіна, 2T
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Golden Coat Fight Champ MMA 2018?

1. Вперше в світі SAMBO COMBAT PRO UKRAINE проводить Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств в спеціальних борцовських куртках
2. Підготовлено унікальний сучасний майданчик проведення чемпіонату - клітка-октагон на воді.
3. Отримати не тільки дозу глядацького адреналіну з провідними бійцями зі всього світу, але і насолодитися захоплюючою шоу-програмою за участю популярних артистів на свіжому повітрі в колі друзів і атмосфері незабутніх емоцій.

Міжнародний турнір Golden Coat Fight Champ MMA 2018

SAMBO COMBAT PRO UKRAINE - це сучасний майданчик зі змішаних єдиноборств, основною відмінністю якої є наявність спеціальною борцівською куртки на спортсменах. Це дає можливість бійцям продемонструвати більш видовищний технічний арсенал, що додає ефектності поєдинкам.

Під егідою федерації зібрані кращі професійні бійці, практикуючі змішані єдиноборства в одязі. Сьогодні саме єдиноборства в одязі залишаються найбільш цікавими для публіки, що привертає глобальну глядацьку аудиторію.

Вас чекає 8 поєдинків у вісьми девізіонах, один з яких - жіночий. Представлені такі країни як Україна, Білорусія, Польща, Азербайждан, Грузія.

А однією з родзинок турніру стане поєдинок між триразовим чемпіоном Світу з тайського боксу Вигонським Валерієм та бронзовим призером чемпіонату Світу з бойового самбо, майстром спорту міжнародного класу Потерею Ігорем.

Також в програмі:
- Виступ на воді спортсменок зі синхронного плавання
- Fire show
- Майстер - класи
- Post-party за участю провідних хедлайнерів України
- Фуршет

Усі гості турніру отримають яскраві емоції та враження від професійних боїв на унікальній локації в атмосфері незабутнього шоу, засновані на принципі «Глядач-Боєць», поєднуючи старі традиції і нові тенденції.

Соціальна значущість турніру - частина грошових коштів, отриманих від продажу квитків, буде передана на підтримку дитячого реабілітаційного центру «Крок за Кроком».

Приходьте! Буде якісно і незабутньо!

І пам'ятайте ... Перемога не дає силу - Силу дає боротьба!

Схожі події

Баскетбол. БК 22 листопада 19:00, Пт Баскетбол. БК "Одеса" - СК "Прометей" Одеса, УСК "Одеса" від 50 грн. Баскетбол. БК Вже не хочу 22 листопада Баскетбол. БК "Одеса" - СК "Прометей" УСК "Одеса" Придбати Баскетбол. БК 30 листопада 14:00, Сб Баскетбол. БК "Одеса" - БК "Хімік" Одеса, УСК "Одеса" від 50 грн. Баскетбол. БК Вже не хочу 30 листопада Баскетбол. БК "Одеса" - БК "Хімік" УСК "Одеса" Придбати