Golden Coat Fight Champ MMA 2018

17 серпня 2018, Пт. 20:00
Sky Family Park Київ, просп. Г. Ватутіна, 2T
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Golden Coat Fight Champ MMA 2018?

1. Вперше в світі SAMBO COMBAT PRO UKRAINE проводить Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств в спеціальних борцовських куртках
2. Підготовлено унікальний сучасний майданчик проведення чемпіонату - клітка-октагон на воді.
3. Отримати не тільки дозу глядацького адреналіну з провідними бійцями зі всього світу, але і насолодитися захоплюючою шоу-програмою за участю популярних артистів на свіжому повітрі в колі друзів і атмосфері незабутніх емоцій.

Міжнародний турнір Golden Coat Fight Champ MMA 2018

SAMBO COMBAT PRO UKRAINE - це сучасний майданчик зі змішаних єдиноборств, основною відмінністю якої є наявність спеціальною борцівською куртки на спортсменах. Це дає можливість бійцям продемонструвати більш видовищний технічний арсенал, що додає ефектності поєдинкам.

Під егідою федерації зібрані кращі професійні бійці, практикуючі змішані єдиноборства в одязі. Сьогодні саме єдиноборства в одязі залишаються найбільш цікавими для публіки, що привертає глобальну глядацьку аудиторію.

Вас чекає 8 поєдинків у вісьми девізіонах, один з яких - жіночий. Представлені такі країни як Україна, Білорусія, Польща, Азербайждан, Грузія.

А однією з родзинок турніру стане поєдинок між триразовим чемпіоном Світу з тайського боксу Вигонським Валерієм та бронзовим призером чемпіонату Світу з бойового самбо, майстром спорту міжнародного класу Потерею Ігорем.

Також в програмі:
- Виступ на воді спортсменок зі синхронного плавання
- Fire show
- Майстер - класи
- Post-party за участю провідних хедлайнерів України
- Фуршет

Усі гості турніру отримають яскраві емоції та враження від професійних боїв на унікальній локації в атмосфері незабутнього шоу, засновані на принципі «Глядач-Боєць», поєднуючи старі традиції і нові тенденції.

Соціальна значущість турніру - частина грошових коштів, отриманих від продажу квитків, буде передана на підтримку дитячого реабілітаційного центру «Крок за Кроком».

Приходьте! Буде якісно і незабутньо!

І пам'ятайте ... Перемога не дає силу - Силу дає боротьба!

Схожі події

Турнір WWFC 12 29 вересня 18:00, Сб Турнір WWFC 12 Палац Спорту, Київ від 49 грн. Турнір WWFC 12 Вже не хочу 29 вересня Турнір WWFC 12 Палац Спорту Придбати Фестиваль швидкості RTR 2018 15 вересня 11:00, Сб Фестиваль швидкості RTR 2018 Автодром Чайка, Київ від 300 грн. Фестиваль швидкості RTR 2018 Вже не хочу 15 вересня Фестиваль швидкості RTR 2018 Автодром Чайка Придбати Всеукраїнський фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life fest 18 серпня 12:00, Сб Всеукраїнський фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life fest Аэродром малой авиации, Коломия від 200 грн. Всеукраїнський фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life fest Вже не хочу 18 серпня Всеукраїнський фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life fest Аэродром малой авиации Придбати Ukrainian Touring Championship. Другий етап 01 вересня 13:00, Сб Ukrainian Touring Championship. Другий етап Автодром Чайка, Київ від 120 грн. Ukrainian Touring Championship. Другий етап Вже не хочу 01 вересня Ukrainian Touring Championship. Другий етап Автодром Чайка Придбати