24-pay-mark Created with Sketch.

Моцарт. Гайдн. Бетховен. Перлини Віденської Класики

18 лютого 2024, нд. 18:00-20:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 190 ₴
від 190 ₴

Про подiю

Концерт «МОЦАРТ. ГАЙДН. БЕТХОВЕН. Перлини віденської класики» у Києві відбудеться в Малій Опері.

Чому варто піти на концерт «МОЦАРТ. ГАЙДН. БЕТХОВЕН. Перлини віденської класики» у Києві?

  1. Знаменитий київський колектив музикантів.
  2. Розкішна програма з найвідоміших класичних творів.
  3. Вишукана музична страва для гурманів.

Концерт «МОЦАРТ. ГАЙДН. БЕТХОВЕН. Перлини віденської класики» у Києві

Прекрасну програму цього вечора презентують учасники Київського ансамблю «Фрески». Професійний колектив розпочав свою діяльність у 2008 році. Сьогодні ансамбль представляє собою яскраву творчу лабораторію, об’єднуючи музикантів різного віку та фаху. В репертуарі ансамблю – твори української та зарубіжної класики. Керівник та солістка ансамблю – Ольга Конопляна (скрипка). В концерті беруть участь: Аліна Шолух (альт), Любов Баранова (віолончель), Анатолія Посторонко (скрипка) та Анастасія Мордак (скрипка).

Вечір витончених мелодій у Малій Опері

У виконанні колективу «Фрески» прозвучать справжні перлини світової класики, створені Моцартом, Бетховеном та Гайдном. Це буде вечір, сповнений неймовірних віденських легенд та чарівних мелодій. У програмі – струнні дуети, квартети, дивертисменти, а також приємні сюрпризи для публіки. Не відмовте собі у задоволенні відпочити в атмосфері музичної краси й гармонії! Чекаємо на вас!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 12 років без надання окремого місця
✅ 16+
⌚️ Тривалість: 60-150 хвилин
🛡У випадку повітряної тривоги з сцени буде оголошено про небезпеку, глядачі зможуть пройти до найближчого укриття

Де купити квитки на концерт «МОЦАРТ. ГАЙДН. БЕТХОВЕН. Перлини віденської класики» у Києві?

Дуже просто і зручно замовляти квитки онлайн на Concert.ua. У нас також – завжди актуальна афіша подій.

Схожі події

MELOVIN. Birthday Show 11 квітня 19:00, чт MELOVIN. Birthday Show Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 450 ₴ MELOVIN. Birthday Show Вже не хочу 11 квітня MELOVIN. Birthday Show Event Hall на !FESTrepublic Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 01 березня 19:00, пт Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 750 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 01 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Stereo Plaza Придбати Hans Zimmer Symphony 30 квітня 18:30, вт Hans Zimmer Symphony Дніпро, Дніпропетровський Академічний театр опери та балету від 340 ₴ Hans Zimmer Symphony Вже не хочу 30 квітня Hans Zimmer Symphony Дніпропетровський Академічний театр опери та балету Придбати