24-pay-mark Created with Sketch.

Моцарт і Сальєрі

від 180 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «МОЦАРТ І САЛЬЄРІ» В ОДЕСІ?

  1. Сюжетні хитросплетіння, за якими глядач стежитиме з величезною цікавістю.
  2. Іскрометний гумор від неймовірного Бориса Барського.
  3. Незабутні та лише позитивні враження від перегляду.

СПЕКТАКЛЬ «МОЦАРТ І САЛЬЄРІ» В ОДЕСІ

«Моцарт і Сальєрі» – блискуча постановка у жанрі кримінальної комедії за п’єсою Бориса Барського. Автор музики – Юрій Кузнєцов. Ролі виконують Борис Барський, Валерій Швець, Вадим Бессараб та Ірина Глушакова.

ЧУДЕРНАЦЬКІ ПРИГОДИ З ПРИСМАКОМ КРИМІНАЛУ НА СЦЕНІ БУДИНКУ КЛОУНІВ

Радо запрошуємо вас до пізнього середньовіччя. Перед вами – троє друзів, Моцарт, Бетховен та Сальєрі, у яких просто зараз – самий розпал парубочого вечора. І розваги – бурхливі! Та ось тонкі підколи й веселощі змінює вранішнє похмілля, а за ним – все захмарюють… ревнощі й недовіра. Чому? – Бо Сальєрі знаходить в кишені Моцарта фото коханої. Хоча… може, це й не вона? Але ж отрута помсти вже у келиху! Але – у чиєму? І як розуміти фото з ніжним підписом від Дона Ортего у кишені того ж Моцарта? І до чого тут Бетховен, Чайковський, Глюк – усе це ви зрозумієте, переглянувши яскраву виставу. Витончений гумор, вишукана хореографія, розкішні музичні імпровізації та бездоганна акторська гра – складові прекрасного вечора! Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «МОЦАРТ І САЛЬЄРІ» В ОДЕСІ?

За квитками звертайтесь на Concert.ua. Онлайн-замовлення – це завжди зручно і швидко.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит 24 травня 19:00, пт Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Вже не хочу 24 травня Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати