24-pay-mark Created with Sketch.

Моцарт і Сальєрі

від 180 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «МОЦАРТ І САЛЬЄРІ» В ОДЕСІ?

  1. Сюжетні хитросплетіння, за якими глядач стежитиме з величезною цікавістю.
  2. Іскрометний гумор від неймовірного Бориса Барського.
  3. Незабутні та лише позитивні враження від перегляду.

СПЕКТАКЛЬ «МОЦАРТ І САЛЬЄРІ» В ОДЕСІ

«Моцарт і Сальєрі» – блискуча постановка у жанрі кримінальної комедії за п’єсою Бориса Барського. Автор музики – Юрій Кузнєцов. Ролі виконують Борис Барський, Валерій Швець, Вадим Бессараб та Ірина Глушакова.

ЧУДЕРНАЦЬКІ ПРИГОДИ З ПРИСМАКОМ КРИМІНАЛУ НА СЦЕНІ БУДИНКУ КЛОУНІВ

Радо запрошуємо вас до пізнього середньовіччя. Перед вами – троє друзів, Моцарт, Бетховен та Сальєрі, у яких просто зараз – самий розпал парубочого вечора. І розваги – бурхливі! Та ось тонкі підколи й веселощі змінює вранішнє похмілля, а за ним – все захмарюють… ревнощі й недовіра. Чому? – Бо Сальєрі знаходить в кишені Моцарта фото коханої. Хоча… може, це й не вона? Але ж отрута помсти вже у келиху! Але – у чиєму? І як розуміти фото з ніжним підписом від Дона Ортего у кишені того ж Моцарта? І до чого тут Бетховен, Чайковський, Глюк – усе це ви зрозумієте, переглянувши яскраву виставу. Витончений гумор, вишукана хореографія, розкішні музичні імпровізації та бездоганна акторська гра – складові прекрасного вечора! Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «МОЦАРТ І САЛЬЄРІ» В ОДЕСІ?

За квитками звертайтесь на Concert.ua. Онлайн-замовлення – це завжди зручно і швидко.

Схожі події

Резиденція Мавки 22.06, 23.06, 28.06 ... 07.07 Резиденція Мавки Київ, ВДНГ від 350 ₴ Резиденція Мавки 22.06, 23.06, 28.06 ... 07.07 Резиденція Мавки ВДНГ Придбати Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка 22 червня 11:00, сб Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка Вже не хочу 22 червня Кіт-Муркіт та Сонько-Дрімко. Колисанка Одеський театр юного глядача Придбати Оперета відкриває секрети. Екскурсія 22.06, 23.06 Оперета відкриває секрети. Екскурсія Київ, Київський національний академічний театр оперети від 500 ₴ Оперета відкриває секрети. Екскурсія 22.06, 23.06 Оперета відкриває секрети. Екскурсія Київський національний академічний театр оперети Придбати Тускульські бесіди 22.06 Тускульські бесіди Київ, Київський драматичний театр на Подолі від 450 ₴ Тускульські бесіди 22.06 Тускульські бесіди Київський драматичний театр на Подолі Придбати