Моцартіана. Київський камерний оркестр

19 січня 2019, Сб. 18:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Моцартіана. Київський камерний оркестр у Києві - фото №1 Моцартіана. Київський камерний оркестр у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Моцартіана"?

1. Кірха - це унікальна локація, акустика якої прекрасно підходить для виконання творів класичної музики.
2. Київський камерний оркестр - це віртуози високого рівня, які не перестають дивувати слухача.
3. Програма концерту - витончена класична музика для тих, хто розбирається в музичних шедеврах світового класу.

19 січня в залі Кірхи Святої Катерини Київський камерний оркестр представить програму «Моцартіана». Музичні класичні шедеври в шикарному виконанні і особлива аура концертного залу - головні складові незабутнього вечора.

Під управлінням талановитого скрипаля Вадима Борисова прозвучать відомі твори В.А. Моцарта:

• «Зальцбурзький симфонія» ре мажор, К. 136;
• Струнний квартет Lodi, К. 80 (версія для струнного оркестру);
• «Зальцбурзький симфонія» фа мажор, К. 138;
• Маленька нічна серенада, К. 525.

Вас чекає приголомшливий вечір класичної музики, який зроблять чарівним блискучі музиканти, талановиті й артистичні, відомі високою виконавською майстерністю. Приходьте всією родиною, насолоджуйтеся красивою живою музикою і залучайте до прекрасного молоде покоління.

Київський камерний оркестр - колектив, який багато років успішно виступає на найбільших сценах світу. У репертуарі оркестру - твори світових класиків і українських композиторів. Вадим Борисов відвідав з концертами понад 20 країн. Є переможцем міжнародного проекту YouTube Symphony Orchestra і постійним учасником оркестру Tekfen Philharmoniс. До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли -30% на другий 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати