Моя чарівна леді

3 червня 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Моя чарівна леді у Рівному - фото №1 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №2 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №3 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №4 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №5 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №6 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №7 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №8 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №9 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Моя чарівна леді"?

1. Всесвітньо відомий романтичний сюжет у свіжому, яскравому та несподіваному прочитанні.
2. У виставі звучить жива музика у виконанні естрадно-симфонічного оркестру театру.
3. Мюзикл - це прекрасна можливість відпочити з рідними, друзями та коханими.

Сюжет, в якому красуня-замазура перетворюється в прекрасну принцесу, зовсім не новий. Здавалося б, на цьому театральному терені все зіграно і глядача вже нічим не здивуєш.

Але режисер М. Булгаков все-таки спробує. Зустрічайте легендарний спектакль «Моя чарівна леді» в абсолютно свіжому прочитанні!

На ваших очах новий Пігмаліон Генрі Хіггінс намагатиметься зліпити власну Галатею, взявши за основу досить незвичайний матеріал - квіткарку Елізу Дуллітл. Але хіба можна зламати живу людину на шану моді і вельми розпливчастим поняттям про те, що можна, і що не можна? Адже врешті-решт за зовнішнім лоском і витонченими манерами леді, ховається справжня Еліза - дівчина з гарячим серцем і відкритою душею.

Хто знає, в кого закохається скульптор - у своє дивовижне творіння або, все-таки, неідеальний оригінал. І чи вибачить прекрасна учениця свого занадто самовпевненого вчителя? На вас чекає незрівнянний по красі мюзикл, талановита гра акторів і неповторна жива музика у виконанні естрадно-симфонічного оркестру.

Подаруйте собі вечір неймовірних відчуттів! Ролі в постановці виконали: С. Лозовський, В. Янчук, О. Пшин, Ж. Бичковський, О. Мурина, А. Куделя та інші.

Інші дати

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Дивні люди. Жарти перед смертю 30 вересня 19:15, Нд Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора, Київ від 150 грн. Дивні люди. Жарти перед смертю Вже не хочу 30 вересня Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати