Моя мелодія кохання

20 жовтня 2018, Сб. 18:00
Будинок культури і мистецтв СБУ Київ, вул. Ірининська, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Моя мелодія кохання у Києві - фото №1 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №2 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №3 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №4 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №5 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №6 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №7 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Моя мелодія кохання"?

1. Цей вечір створений для того, щоб присвятити його один одному, поринути в атмосферу 70--х років, проводжуючи найпрекрасніший захід сонця разом
2. Концертна програма, в якій блискуче суміщені хіти легендарного азербайджанського співака Мусліма Магомаєва (такі як: “Ты моя мелодия”, “Королева красоты”, “Чертово колесо” та ін...) та Л. Сенчіної("Золушка"... та ін)
3. Почути оксамитовий голос Заслуженого Артиста,соліста Національної Опери Дмитра Агеєва

Ми продовжуємо співати і грати про Кохання! Український оперний співак, Заслужений Артист України Дмитро Агеєв є одним із найбільш харизматичних басів оперної сцени.

Його творчий шлях – це історія успіху, праці та невичерпного натхнення. Він – яскравий приклад сучасної української музичної культури, учень видатного співака та вчителя Віктора Куріна, неперевершений актор та власник рідкісного бархатного тембру бас- баритон. В активі маестро – більше ніж 20 оперних партій та унікальні творчі експерименти.

У супроводі інструментального ансамблю та Тетяни Кисилевської(фортепіано) Дмитро Агеєв виконає улюблені мільйонами композиції, на яких виросли цілі покоління. Безсумнівно, для дорогої серцю київської публіки підготовлені сюрпризи !

У програмі пролунають твори з репертуару Людмили Сенчиної у виконанні яскравої співачки Шушани Тамразової(сопрано) та відомі мелодії у виконанні Лауреата Міжнародних премій Тетяни Кисилевської (ф-но) та інструментального ансамблю.

Подаруйте собі вечір прекрасної музики і пориньте в атмосферу гармонії, любові та світла! Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Якимов. Вірші про кохання 15 лютого 20:00, Пт Ваня Якимов. Вірші про кохання Київ, Будинок архітектора від 225 грн. Ваня Якимов. Вірші про кохання Вже не хочу 15 лютого Ваня Якимов. Вірші про кохання Будинок архітектора Придбати