Моя мелодія кохання

20 жовтня 2018, Сб. 18:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Моя мелодія кохання у Києві - фото №1 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №2 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №3 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №4 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №5 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №6 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №7 picture
Моя мелодія кохання у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Моя мелодія кохання"?

1. Цей вечір створений для того, щоб присвятити його один одному, поринути в атмосферу 70--х років, проводжуючи найпрекрасніший захід сонця разом
2. Концертна програма, в якій блискуче суміщені хіти легендарного азербайджанського співака Мусліма Магомаєва (такі як: “Ты моя мелодия”, “Королева красоты”, “Чертово колесо” та ін...) та Л. Сенчіної("Золушка"... та ін)
3. Почути оксамитовий голос Заслуженого Артиста,соліста Національної Опери Дмитра Агеєва

Ми продовжуємо співати і грати про Кохання! Український оперний співак, Заслужений Артист України Дмитро Агеєв є одним із найбільш харизматичних басів оперної сцени.

Його творчий шлях – це історія успіху, праці та невичерпного натхнення. Він – яскравий приклад сучасної української музичної культури, учень видатного співака та вчителя Віктора Куріна, неперевершений актор та власник рідкісного бархатного тембру бас- баритон. В активі маестро – більше ніж 20 оперних партій та унікальні творчі експерименти.

У супроводі інструментального ансамблю та Тетяни Кисилевської(фортепіано) Дмитро Агеєв виконає улюблені мільйонами композиції, на яких виросли цілі покоління. Безсумнівно, для дорогої серцю київської публіки підготовлені сюрпризи !

У програмі пролунають твори з репертуару Людмили Сенчиної у виконанні яскравої співачки Шушани Тамразової(сопрано) та відомі мелодії у виконанні Лауреата Міжнародних премій Тетяни Кисилевської (ф-но) та інструментального ансамблю.

Подаруйте собі вечір прекрасної музики і пориньте в атмосферу гармонії, любові та світла! Чекаємо на вас!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати