Моя професія – синьйор з вищого світу

13 березня 2020, Пт. 19:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Вистава «Моя професія – синьйор з вищого світу» в Одесі! Чекаємо на вас в Театрі юного глядача.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ «Моя професія – синьйор з вищого світу»?

1. Відчути італійську атмосферу.
2. Оцінити тонкий гумор.
3. Дізнатися, чим закінчаться пригоди афериста.

Авантюрна ІСТОРІЯ Чарівного синьйора

Леонідо Папагатто – респектабельний, на перший погляд, італієць нашого часу. Головний герой – справжній знавець людської психології, майстерний оратор. Він розважає світських панів «глибокодумними» бесідами та потайки краде дорогий алкоголь і бутерброди з червоною ікрою. Так і виживає. Але, незважаючи на всі хитрощі, ніяк не почне жити на широку ногу. Ця обставина спонукає його вплутатися у велику аферу... І тут талановитий авантюрист потрапляє до своєї ж пастки.

Вистава 14+

Російською мовою.

Розв'язку історії ви зможете побачити в Одесі! Чекаємо на вас в Театрі юного глядача.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «МОЯ ПРОФЕСІЯ – Синьйор із вищого світу»?

Поспішайте вибрати квитки на виставу «Моя професія – синьйор з вищого світу»! Оформіть замовлення онлайн на Concert.ua або купіть квитки на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати