Анита Авакян. Моя вечеринка лучше вашей

3 жовтня 2020, Сб. 20:00
FEDORIV HUB Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 299 грн.
від 299 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Анита Авакян. Моя вечеринка лучше вашей у Києві! Чекаємо на вас 2020-10-03 в 20:00 на локації FEDORIV HUB, Київ.
Ви можете придбати квитки на Анита Авакян. Моя вечеринка лучше вашей на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Перший великий сольний концерт Аніти Авакян, а також презентація її першого альбому відбудуться 28.05.20 в Києві

28.05 в FEDORIV HUB Аніта Авакян презентує свій перший альбом, в рамках першого великого сольного концерту. Її аудиторія вже знайома з темпераментом співачки та вмінням перетворити звичайний концерт в найяскравiшу подію на планеті.
Голос, танці, манера спілкування з глядачами, щоб зрозуміти, наскільки потужний перфоменс здатна створити Аніта, потрібно особисто прожити це разом з нею.


Презентація альбому
Альбом, реліз якого запланований на 1.05, був написаний Анітою в 2019-му році. Дебютна платівка розповідає про її особисте життя, погляди і прийняття себе.
«Я хотіла ділитися своїми думками, про речі, які мене дійсно хвилюють. Бути дуже чесною, беручи приклад зі своїх кумирів. Але музика всередині мене - це Soul / R'n'B / Hip Hop, тому, навіть, коли я писала сумний трек, він все одно качав. Той грув всередині мене - це найважливіше, що я хочу донести зараз. Щоб тіло мимоволі рухалось в такт, щоб неможливо було піти без емоцій»

«Моя вечеринка лучше вашей»
Аніта вже декiлька рокiв гастролює по Україні в рамках музичних фестивалів, але, написавши свої перші треки, вона не підписала контракт з великим продюсерським центром, не стала чекати поки хтось повірить в неї, вона вирішила вірити в себе сама. 

Так одного разу Аніта влаштувала першу вечірку «Моя вечеринка лучше вашей». Рішення прийшло досить спонтанно і на підготовку було лише 6 днів. За цей час Aнiта підготувала вечірку в якій змогла бути собою і подарувати всім присутнім неймовірну енергію.
Протягом вечірки багато хто неодноразово висловлював захоплення і вже тижнями по тому люди продовжували писати співачці про те, наскільки неймовірним був концерт та просили повторити це ще раз!

Прохання були почуті і вже 28.05 в FEDORIV HUB відбудеться найбільша «Моя вечеринка лучше вашей» Квитки чекають вас!

Powered by Froala Editor