Молодіжна Конференція YouNG

20 лютого 2020, Чт. 17:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Молодіжна Конференція YouNG у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-20 в 17:00 на локації , Київ.
Ви можете придбати квитки на Молодіжна Конференція YouNG на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Чому варто піти на Молодіжна Конференція YouNG у Києві?

1. Молодіжна Конференція YouNG у Києві
2. Зможеш поставити свої питання Олегу Гороховському (засновник Монобанка) та Київстонеру (відеоблогер)
3. Дізнаєшся, що об'єднує усіх успішних людей і отримаєш інструменти, які допоможуть тобі швидше досягати найамбіціознійших цілей.


Як думаєш, що є запорукою успіху? Вища освіта? Високооплачувана робота? Чи власний бізнес? А може, це – знання іноземних мов, чи навички нетворкінгу?

Насправді, є лише один секрет, який робить людиною успішною. І наші спікери вже готові його розкрити. А ти готовий його почути? Вперше в ІМВ. Лекції про успіх та історії факапів, але не від теоретиків чи коучів. А від бізнесменів. Від практиків. Чотири різних спікери прийдуть до Інституту міжнародних відносин, аби розповісти, що стало їх запорукою успіху, а що лише перешкоджало шлях до завітних мрій. Київстонер, Артем Майдан та ще 2 відомих в Україні і світі людини поділяться з тобою практичними порадами, аби вже 20 лютого ти зміг зробити перші кроки до кращого життя. Не думай, що ти просто студент, який залежить від магічної вдачі або сильного пендалю від батьків.

Ти — людина, яка здатна змінити цей світ. Не роби це заради оцінки, сторіс в Інстаграмі або смачних булочок під час брейку. Зроби це для себе. Прийди на YouNG Forum 20 лютого. У С П І Х чекає саме на тебе

Схожі події

Дикун змінив мистецтво ХХ століття 04 березня 19:00, Ср Дикун змінив мистецтво ХХ століття Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Дикун змінив мистецтво ХХ століття Вже не хочу 04 березня Дикун змінив мистецтво ХХ століття Будинок архітектора Придбати Kyiv Music Days 2020 10 квітня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 10 квітня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати Сильніше смерті 02 березня 18:00, Пн Сильніше смерті Одеса, Концерт хол Одеса від 150 грн. Сильніше смерті Вже не хочу 02 березня Сильніше смерті Концерт хол Одеса Придбати Fedoriv Method. VOL.2 13 березня 09:00, Пт Fedoriv Method. VOL.2 Київ, FEDORIV Hub від 1250 грн. Fedoriv Method. VOL.2 Вже не хочу 13 березня Fedoriv Method. VOL.2 FEDORIV Hub Придбати