Аll-inclusive MOLOKO. абонемент

25 - 28 вересня 2018 14:00
Одесский культурный центр Одеса, вул. Василя Стуса, 2б
від 800 грн.
від 800 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Одеса. Театр. Море. 25 -28 вересня в Одесі відбудеться одинадцятий фестиваль театрів «МОЛОКО», присвячений десятирічному ювілею яскравого театрального простору «Одеський культурний центр».

МОЛОКО традиційно збере найактуальніші, резонансні, свіжі, цікаві, яскраві, драматичні спектаклі з усієї України на великому театральному просторі (6 локацій), а також привезе успішні театральні події з інших країн. Нагадаємо, що в різні роки на фестивалі показували ексклюзивну трилогію унікального вуличного Open Air театрального експерименту: "Манкурти" 2014 року, "ROOD" 2015 року, "Être-jeté-là" 2016, вистави-триптиха в постановці концептуального режисера Олександра Журавля, «Останній день літа »театрального вундеркінда Івана Уривського, «Солодка Даруся» Марії Матіос у постановці Народного артиста України Ростислава Держипільського Івано-Франківського театру, Державний драматичний театр ім. Сандро Ахметелі місто Тбілісі (Грузія). Переможцем минулого року стали: маленькі комедії відомого Харківського «Театру 19» «Звірячі Історії» Дона Нігро, режисер Ігор Ладенко. Вони і відкриють фестиваль 25 вересня.

«Основна мета фестивалю - практично, відчутно сприяти розвитку сучасного театру в Україні», - говорить ідейний натхненник і директор фестивалю Михайло Журавель.

Окремо варто відзначити, що МОЛОКО вдало поєднує в собі занурення в світ театру і оксамитового відпочинку в Одесі.

Абонемент «Аll-inclusive MOLOKO» включає в себе:

- вхід на всі вистави конкурсної і позаконкурсної програми на великій сцені (спектакль на Камерної сцени не є частиною абонемента),

- майстер-класи відомих театральних професіоналів

- презентація книг топовими українськими письменниками Братами Капрановими, Андрієм Любкою, Олександром Ірванцем, Русланом Горовим, Олегом Зайцевим та інші заходи фестивалю

- ароматну каву в подарунок кожен день. У зручний для вас час на фестивалі обміняйте абонмент «Аll-inclusive MOLOKO» (квиток) на фестивальний бейдж і отримаєте купони на щоденну безкоштовну каву.

- можливість приєднатися до визначення (голосування) переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» при перегляді 99% вистав фестивалю

- Bonus: інші програмні заходи Open Air.

В цьому році творці МОЛОКА приділили особливу увагу дитячій програмі. Так, в дні фестивалю покажуть 6 кращих дитячих вистав з усієї України - для дітей різного віку. Також, спеціально для дітей, намічений ряд воркшопів по знайомству з театральним світом: квест по театральному гриму, створення декорацій, костюмів, основи режисури та акторської майстерності.