24-pay-mark Created with Sketch.

MONATIK

28 травня 2021, пт. 20:00-20:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 1650 ₴
від 1650 ₴

Про подiю

MONATIK у Києві! 28 травня на локації Osocor Residence у Києві відбудеться великий концерт популярного українського артиста MONATIK.

Чому варто піти на концерт MONATIK у Києві?

  1. Зустріч із головним хітмейкером сучасної української сцени.
  2. Масштабна подія, що «тримає» від першої й до останньої секунди.
  3. Найкращі хіти з усіх альбомів у неймовірному виконанні.

Найбільш танцювальний концерт сезону: MONATIK у Києві

28 травня на сцені Osocor Residence – король української поп-музики MONATIK! Неймовірно популярний і талановитий артист сколихне столицю потужним концертом. Авжеж, він знає як! Готуйтеся танцювати, співати й насолоджуватися кожною миттю разом.

Концерт MONATIK – завжди must do. Тож поспішайте замовити квитки!

Головні хіти й особлива атмосфера івенту: МОНАТІК на сцені Osocor Residence

Успішний і харизматичний MONATIK вразить столицю масштабним концертним шоу, під час якого просто на сцені оживатимуть історії альбомів артиста. Пролунають усі ваші улюблені пісні. Просто приходьте і пориньте у живу магію творчості кумира!

Кожен виступ мультиартиста MONATIK – грандіозне шоу, створене з красивої хореографії, барвистих ритмів і до геніального простих рядків пісень. Відволіктися від захопливого дійства навіть на мить – просто неможливо.

Запрошуйте друзів, рідних, коханих. Буде незабутньо!

Де купити квитки на концерт MONATIK у Києві?

Квитки на концерт MONATIK у Києві замовте просто зараз на Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати