24-pay-mark Created with Sketch.

MONATIK

26 вересня 2022, пн. 20:00
Klub koncertowy B90 Гданськ, Elektryków, 80-980
від 194.44 PLN
від 194.44 PLN

Галерея

Про подiю

MONATIK у Гданську! 26 вересня MONATIK дасть великий концерт у м. Гданськ

Живий концерт MONATIK у Гданську

Музика завжди мала велику силу і вмить сповнювала енергією й мотивацією. І саме їх зараз ми так сильно потребуємо.

Новий альбом MONATIK “ART Оборона” саме про це – про силу музики й слова, які здатні когось зцілити, когось мотивувати знайти в собі віру у перемогу, відчути себе не наодинці із реальністю. А хтось отримує відвертого прочухана та заклик задуматися. В ньому кожен віднайде щось для себе, адже тільки вам відомо, чого саме зараз ви потребуєте найбільше.

Беріть рідних та нових друзів і до зустрічі 26 вересня. Нові пісні з ЕР “ART Оборона”, а також інші легендарні треки MONATIK наділять вас силами й подарують відчуття, яких зараз так всім нам не вистачає.

Де придбати квитки на концерт MONATIK у Гданську?

Квитки на концерт MONATIK у Гданську ви можете придбати онлайн на сайті Concert.ua.

Організатор - Virus Music

Дітям до 10 років (включно) вхід із дорослим безкоштовний.
Дітям до 6 років, на жаль, вхід заборонено.

Артисти

Інші дати

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Романтичний джаз при свічках 10 грудня 18:00, сб Романтичний джаз при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Романтичний джаз при свічках Вже не хочу 10 грудня Романтичний джаз при свічках Будинок Кіно Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Жадан і Собаки 19 січня 18:30, чт Жадан і Собаки Івано-Франківськ, Zosina Wola від 490 грн. Жадан і Собаки Вже не хочу 19 січня Жадан і Собаки Zosina Wola Придбати